Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Obrazy światłem malowane - lampy firmy SPOT Light
Data dodania: 12.08.11

W sezonie 2011/2012 firma SPOT Light oferuje lampy ze szklanymi osłonami zdobionymi elementami inspirowanymi fotografią i grafiką. Proste formy lamp, obrazujące afrykańską i rodzimą przyrodę efektownie oświetlą wnętrza. Kompozycje z pogranicza grafiki i sztuki oraz zdjęcia architektury miejskiej udekorują światłem i obrazem pomieszczenia. Serie lampa Africa, Natur, Fantasy i Impressions o różnorodnej kolorystyce i wymiarach podkreślą nowoczesne i kolonialne aranżacje wnętrz.

Image

Aranżacja salonu z wykorzystaniem lamp-obrazów z serii Fantasy firmy SPOT Light; Fot. SPOT Light 

SPOT Light, producent wysokiej klasy oświetlenia oferuje 4 linie lamp inspirowanych naturą, grafiką i architekturą miejską. Lampy z serii Africa, Natur, Fantasy i Impressions ułatwią kreowanie stylu we wnętrzach. Innowacyjne produkty pełniące podwójną rolę: obrazów i oświetlenia ocieplą wnętrza,  kreując w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. Klosze rozbudowanej linii lamp wykonano w innowacyjnej technice laminowania szkła. Wysoka jakość zdjęć i grafik wtopionych w szkło połączona ze źródłem światła wywoła nietypowy efekt wizualny.

Lampy afro –  podświetlone afrykańskie kadry

Klimatyczne lampy Africa firmy SPOT Light z fotografiami wyjętymi z afrykańskiego safari, mogą stać się elementem kontynuującym kolonialną aranżację. Fotograficzne ujęcia Czarnego Lądu, obrazujące pejzaże i charakterystyczne elementy afrykańskiej sawanny subtelnie zaakcentują oryginalny styl mieszkań i domów.

Natura w skali makro – lampy-obrazy

Roślinne motywy dominujące w kolekcji Natur firmy SPOT Light, przywodzące na myśl delikatne ołówkowe szkice z powodzeniem oświetlą modnie urządzone wnętrze. Proste kształty lamp, szczególnie te z fotografiami kwiatów w pastelowych odcieniach różu, o wymiarach 345 mm szerokości i 660 mm wysokości wyposażono w trzy punkty świetlne o mocy 60 W. W kolekcji Natur znajduje się również okrągła lampa o wymiarach: 130 mm wysokości i 500 mm średnicy.

Styl odnaleziony – świetlista grafika

Źródłem inspiracji w odnajdywaniu stylu salonu, pokoju, sypialni, holi, korytarzy mogą stać się lampy z serii Fantasy firmy SPOT Light. Futurystyczne kształty motywów graficznych, kompilacje bogatej palety kolorów i wzorów ocieplą światłem surowe linie współczesnych projektów wnętrzarskich. Składająca się z 12 różnorodnych wzorów linia Fantasy pozwoli stworzyć spójną dekorację przestrzeni mieszkalnych.

Lampy inspirowane archiwalną fotografią

Klasyczny lub modernistyczny wątek wystroju wnętrza świetnie poprowadzą lampy-obrazy, przedstawiające czarno-białe kadry przestrzeni miejskich z początków poprzedniego stulecia. Archiwalne zdjęcia architektury miejskiej podświetlone bądź nie, uatrakcyjnią wystrój domów i miejsc publicznych.

Image

Lampa z kolekcji Impressions; Fot. SPOT Light 

Oświetlenie z serii Impressions zainspiruje do zmian lub pomoże w zaakcentowaniu wybranej i konsekwentnie realizowanej aranżacji wnętrza. W modelach lamp producent zastosował źródła światła POWER LED 3W – trzy punkty świetlne o mocy 60W. Za sprawą  nowoczesnego rozwiązania technicznego lampy wykazują dużą energooszczędność i dłuższy czas pracy niż standardowe źródła światła.

Lampy indywidualne

Firma SPOT Light umożliwia wykonanie własnej, spersonalizowanej lampy. Dostarczając producentowi ulubioną fotografię rodzinną, dziecięcą lub tę z dalekiej podróży zyskujemy szansę na wyjątkowe oświetlenie mieszkań i domów. Projekt własnej lampy to pomysł na realizację kreatywnych pomysłów skierowany również do projektantów wnętrz i architektów. Zaprojektowana przez siebie lampa wykonana w technice laminowania szkła pozwoli oryginalnie zaaranżować oświetlenie pomieszczenia. Lampy wykonywane na specjalne zamówienie podlegają indywidualnej wycenie.

Image

Lampa z kolekcji Africa; Fot. SPOT Light

Lampa Africa – cena brutto od 1 800 zł
Lampa Natur – cena brutto od 190 zł
Lampa Fantasy – cena brutto od 230 zł
Lampa Impressions – cena brutto od 220 zł

Więcej informacji na stronie www.spotlight.pl