Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Konferencja IZOLACJE 2012 - pierwsze spotkanie branży izolacyjnej
Data dodania: 22.11.11

W dniach 1-2 marca 2012 roku w Warszawie odbędzie się Konferencja IZOLACJE 2012 – Wyzwania współczesnego budownictwa w dziedzinie izolacji.

To pierwsza tego typu wydrzenie w branży izolacyjnej, które będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych rozwiązań w dziedzinie izolacji oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Konferencja IZOLACJE 2012 kierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematyką izolacji a szczególnie: projektantów, architektów, osoby na co dzień zajmujące się wszelkiego typu izolacjami a także przedstawicieli firm branży budowlanej, instytutów naukowo-badawczych oraz stowarzyszeń branżowych.

Do  uczestnictwa zapraszeni są również przedstawiciele producentów i wykonawców, bo to przede wszystkim oni kreują rzeczywistość na rynku branży izolacyjnej.

Konferencja IZOLACJE 2012 będzie trwała dwa dni i została podzielona na części.
 Pierwsza z nich - Rola izolacji we współczesnym budownictwie - ma przede wszystkim pokazać perspektywy branży izolacyjnej m.in. w kontekście prawodawstwa UE. W ramach tej sesji omówione zostaną takie zagadnienia, jak budownictwo niskoenergetyczne, zeroenergetyczne czy zielone. Tematyka referatów będzie dotyczyć kwestii, które mają i będą miały wpływ na rynek izolacji.
 Druga – Nowoczesne izolacje - skoncentrowana będzie na nowoczesnych rozwiązaniach, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w branży izolacyjnej. Omówione zostaną właściwości materiałów, które wydają się przyszłością tej branży.
 Trzecia – Izolacje – projektowanie i wykonawstwo - będzie częścią warsztatową, poświęconą projektowaniu i kwestiom związanym z wykonawstwem.

Więcej informacji, szczegółowy program konferencji, warunki udziału w konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.konferencjaizolacje.pl

Miejsce konferencji
Konferencja IZOLACJE 2012 – Wyzwania współczesnego budownictwa w dziedzinie izolacji
1-2 marzec 2012 r.
Hotel Puławska Residence

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik