Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape - aranżuj z temperamentem
Data dodania: 22.12.13

 

Głęboka i nasycona czerwień wodzi zmysły na pokuszenie. W salonie, kuchni, sypialni, a nawet w łazience - intryguje, zachwyca, i budzi emocje. Nic dziwnego, że kolor ten uwiódł już niejednego architekta. Efektowne przyciski TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape również nam nie pozwolą na obojętność. To pretekst, by funkcjonalnym elementom łazienkowej aranżacji wreszcie nadać więcej temperamentu!

 

20131199TECEloop obudowa rubinowa czerwien


W akompaniamencie czerwieni
Wpadająca w odcień szlachetnego rubinu czerwień doskonale prezentuje się zarówno w kameralnych wnętrzach, jak i salonach łazienkowych. Magnetyczny, przykuwający wzrok kolor przycisków spłukujących TECEloop sprawia, że w łazienkowej aranżacji bezkonkurencyjnie wysuwają się one na pierwszy plan. Podkreślając nowatorską formę dekoracji i pomysłowość domowników, takie elementy nadają rumieńców stonowanym aranżom. Biel, szarości i beże wydają się wówczas bardziej świeże, ciemne barwy natomiast niezwykle ekskluzywne i szykowne.

 

Jeśli zatem lubimy eksponować kontrasty - warto wypróbować zestawienie szklanej czerwonej zabudowy z okrągłymi przyciskami w wariancie intensywnej matowej czerni. Ciemna rama lustra, czarna ceramika lub elementy armatury dodatkowo podkreślą elegancję takiego połączenia barw. Doskonałym uzupełnieniem rubinowej barwy TECEloop będą również przyciski w wersji chrom matowy, chrom połysk lub stal szlachetna szczotkowana. To propozycja dla osób szukających pomysłu na bardziej stonowaną, choć wciąż oryginalną stylizację łazienki. Jeśli natomiast kusi nas odważny styl glamour wymarzoną nutę ekstrawagancji uzyskamy wybierając połączenie czerwonej szklanej obudowy z przyciskami w kolorze złota.

 

20131199TECEloop przycisk zlotyKolor to nie wszystko…
Oryginalna aranżacja może iść w parze z funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Wybierając przyciski spłukujące TECEloop mamy do wyboru dwa warianty montażu: bezpośrednio na ścianie lub poprzez wkomponowanie ich w jej powierzchnię. Równie praktyczną funkcją przycisków spłukujących TECEloop jest możliwość racjonalnego użytkowanie wody, dzięki dwóm opcjom spłukiwania.


Przycisk TECEloop ze szkła w kolorze rubinowej czerwieni Alape obudowa ze szkła 589,00 zł netto
płytka z przyciskami 150 – 540,00 zł netto