Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Spojrzenie firmy ECO INSTRUMENTS
Data dodania: 30.08.11

Spojrzenie firmy ECO INSTRUMENTS

 W tym roku firma nasza prezentowała się na dwóch stoiskach: jedno (72 m2), na którym pokazywaliśmy szeroką ofertę dla producentów okien i szyb zespolonych; drugie (25 m2), na którym to znużeni wędrowaniem po targach klienci mogli skosztować domowej kuchni oraz orzeźwić się chłodnymi napojami.

Przez cztery dni targów odwiedziło nas kilkuset gości, nie tylko z Polski, ale również z krajów ościennych, głównie Czech, Słowacji, Rosji i Ukrainy.

Największym zainteresowaniem producentów okien, ze względu na wysoką jakość i konkurencyjną cenę, cieszyła się promowana przez nas od początku roku nowa folia do oklejania profili firmy Haogenplast. Folia ta jest odporna na ekstremalne warunki klimatyczne takie jak wysoka temperatura i promieniowanie UV. Ze względu na swoją elastyczność jest przyjazna w procesie oklejania. Ma wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.  Tych, których zaciekawiła folia, od razu zwracali uwagę na naszą rozcinarkę. Maszyna ta pracowała przez cały okres targów pokazując potencjalnym nabywcom swoją precyzyjność i wydajność. Niewykluczone, że kilka egzemplarzy trafi nawet do Anglii.

Z kolei producenci szyb zespolonych zatrzymywali się w naszym dziale „centrum obróbki szprosów”, w którym to mogli zobaczyć „na żywo” pracę giętarki, pilarki, frezarki, czy automatu.

Spora część naszej ekspozycji poświęcona była produkowanemu przez nas adsorbentowi wilgoci ECO-MOL i masie uszczelniającej do szyb ECO-PUR.
Wiele osób – zwłaszcza zza południowej granicy – było zainteresowanych naszymi usługami oklejania profili i cięcia folii. Okazuje się, że nasze usługi są mocno konkurencyjne do ofert ich rodzimych przedsiębiorstw.

Mamy nadzieję, że po tych targach podpiszemy wiele korzystnych dla obu stron kontraktów.

Renata Białowąs

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik