Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Hightech drzwi wejściowych
Data dodania: 26.08.11

Hightech drzwi wejściowych


   Nie dziwi już dziś, że nawet domy jednorodzinne obok klasycznych domofonów wyposażone są także w nowoczesny podgląd video. Jednak jak uniknąć mieszanki różnych środków technicznych zainstalowanych przy drzwiach wejściowych?

   Rozwiązanie jest proste, ponieważ wraz z wypełnieniem drzwiowym Multifunktion Rodenberg AG integruje teraz w drzwi wejściowych wszystkie komponenty identyfikacyjne. Ciekawe i oszczędne wzornictwo zostaje tu połączone z dojrzałą techniką komunikacji: domofon, nadzór video, dzwonek, tabliczka z nazwiskiem. Urządzenia te są ułożone ergonomicznie oraz przyjazne w użyciu, a jednocześnie komponenty są zabezpieczone przed zniszczeniem.  

   Komunikacja z odwiedzającym odbywa się za pośrednictwem domofonu. Drzwi Multifunktion umożliwiają identyfikację nie tylko poprzez rozmowę. Wbudowana kamera przekazuje cały obszar wejścia na kolorowy monitor wewnątrz domu, nie informując jednocześnie, czy ktoś jest w domu obecny.

   Wypełnienie drzwiowe Multifunktion jest dostępne w wykończeniu z tworzywa sztucznego lub aluminium, w dowolnym kolorze palety RAL. Wszystkie powierzchnie ze stali szlachetnej są dodatkowo pokryte powłoką chroniącą przed zabrudzeniem, dzięki której nie pozostają ślady dotknięć czy inne zabrudzenia. A ponieważ montaż drzwi nie wiąże się z żadnymi uciążliwymi pracami, decyzja o zakupie przychodzi łatwiej. Elektryczne kotwy są już na wyposażeniu, przy czym montaż powinna najlepiej wykonać fachowa ekipa.

Jarosław Wilusz
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.