Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Informacja cenniejsza niż złoto
Data dodania: 26.08.11

Informacja cenniejsza niż złoto!

Nowe oprogramowanie wspomagające sprzedaż okien z profili REHAU

W marcu br. pojawił się na rynku okiennym doskonały produkt, wspomagający sprzedaż okien – program komputerowy Ekspert Okienny REHAU. Producenci i dystrybutorzy okien z profili REHAU otrzymali tym samym narzędzie, które stworzone zostało z myślą o ich codziennej pracy – budowaniu lepszego wizerunku firmy, zwiększaniu sprzedaży i jeszcze lepszej relacji z klientem.

   Program Ekspert Okienny jest ekskluzywnym produktem, stworzonym przez firmę REHAU i przeznaczonym dla współpracujących z nią sprzedawców okien Zebrano w nim obszerne informacje na temat techniki okiennej REHAU. Dzięki temu jest on niesamowitym wyróżnikiem na rynku. Każdy punkt sprzedaży, który dysponować będzie tym programem, zostanie oznakowany w specjalny sposób, aby każdy klient docelowy mógł go łatwo znaleźć i być pewnym, że w tym miejscu spotka wyłącznie profesjonalistów.

    Program składa się z kilku części. Jedną z nich jest aplikacja, pozwalająca dobierać właściwości okien do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki niej sprzedawca pomoże klientowi wybrać takie okna, które spełnią jego oczekiwania.

Klient, wspólnie ze sprzedawcą, będzie mógł bardzo szczegółowo określić swoje potrzeby, a program sam zaproponuje najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania „Wędrówka przez świat techniki okiennej” to część programu, w której każdy sprzedawca, niezależnie od jego rynkowego doświadczenia, znajdzie szczegółowe informacje na temat techniki okiennej REHAU – np. izolacyjności akustycznej, cieplnej, utrudnień przeciwwłamaniowych, wentylacji, wyglądu i kształtu okien.

Informacje, jak wiadomo, są najcenniejszą rzeczą na rynku – w programie zostały zebrane one w jednym miejscu i podane w przyjaznej dla użytkownika formie.

Sprzedawca nie musi już tracić czasu, szukając ich w wielu różnych, czasem trudno dostępnych, źródłach.

Kolejnym ułatwieniem w pracy sprzedawców jest dział dotyczący profili REHAU – rysunki i zdjęcia, opis parametrów i korzyści wynikających z wyboru poszczególnych profili – to niewątpliwie elementy niezbędne w pracy dobrego sprzedawcy. Teraz wszędzie tam, gdzie możesz zabrać ze sobą komputer, będziesz miał na ekranie cały świat techniki okiennej REHAU.

   W Ekspercie Okiennym nie zabrakło też znanej już producentom i dystrybutorom okien z profili REHAU i bardzo przez nich cenionej aplikacji Kalkulator Energetyczny. Ta część pozwala dokładnie pokazać klientom wymierne finansowe korzyści, wynikające z wymiany starych okien na nowe.

   Jakie korzyści wynikają z użytkowania tej aplikacji? Sprzedawcy okien szybko dostrzegą je sami. Na pewno pomoże w tym kampania reklamowa REHAU, kierująca klientów do sklepów oznaczonych specjalną naklejką Eksperta Okiennego. Oprócz zwiększonej ilości klientów, a co za tym idzie większych zysków, sprzedawcy poczują się pewniej w rozmowach z coraz lepiej przygotowanymi do zakupu klientami. Teraz żadne pytanie nie będzie pytaniem trudnym – wystarczy krótka chwila, by znaleźć na nie odpowiedź.
   Niewątpliwie Ekspert Okienny stanie się już wkrótce świetnym rynkowym wyróżnikiem. Zachęcamy do skorzystania z tej pomocy już dziś. W celu uzyskania oprogramowania Ekspert Okienny należy kontaktować się z regionalnymi Biurami Handlowo-Technicznymi REHAU.

www.rehau.pl
www.okno.pl


Adresy Biur Handlowo-Technicznych REHAU:
• 81-547 Gdynia – ul. Popiela 26 – tel. 0-58 66 85 960 – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
• 44-109 Gliwice – ul. Jana Gutenberga 24 – tel. 0-32 77 55 100 – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
• 62-081 Przeźmierowo k. Poznania – Baranowo, ul. Poznańska 1 A – tel. 0-61 84 98 400 – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
• 03-176 Warszawa – ul. Fleminga 2 A – tel. 0-22 51 97 300 – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik