Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

ITB uruchamia e-usługi
Data dodania: 09.12.13

Chcesz zamówić przez sieć badanie podłoża, konstrukcji, instalacji albo certyfikację wyrobów budowlanych? A może kupić w e-sklepie specjalistyczną publikację i branżowy poradnik, które unowocześnią działalność Twojej firmy? To wszystko oferuje nowy portal Instytutu Techniki Budowlanej klient.itb.pl, umożliwiający po raz pierwszy zlecanie usług za pośrednictwem Internetu.

 

20131155ITB

Nowa propozycja ITB to efekt realizowanego od 2008 r. projektu „Rozwój infrastruktury informatycznej – zwiększenie dostępności potencjału naukowego dla nauki, gospodarki”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Obejmuje on kompleksową modernizację i wdrożenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu IT we wszystkich jednostkach Instytutu, w tym zintegrowanie dotychczas użytkowanych systemów i baz danych. Uruchomiona w ramach Projektu nowa odsłona portalu Instytutu Techniki Budowlanej umożliwia skorzystanie poprzez sieć z szerokiej gamy usług i produktów ITB. Wprowadza ona przy tym zasadę „jednego okienka”, która przyczyni się do podniesienia jakości obsługi klientów oraz użytkowników z branży budowlanej.

 

Nowe usługi dla branży, ośrodków naukowych i internautów zainteresowanych tematyką budowlaną:

  • elektroniczny dostęp do cyfrowego zbioru wydawnictw, publikacji i innych produktów ITB, liczącego obecnie ponad 65 tysięcy pozycji. Katalog zawiera m.in. specjalistyczne opracowania, niepublikowane prace naukowe, rekomendacje techniczne, branżowe artykuły, książki i czasopisma;
  • zamówienie wydawnictw i publikacji ITB w wersji papierowej lub elektronicznej w e-sklepie (płatność realizowana bezgotówkowo w systemie PayU).

 

Nowe usługi dla klientów Instytutu Techniki Budowlanej:

  • zlecenie poprzez sieć badań obiektów, ich wyposażenia, materiałów i wyrobów budowlanych;
  • zlecenie poprzez sieć certyfikacji wyrobów budowlanych i zakładowej kontroli produkcji, systemów zarządzania (jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz zintegrowanych), usług budowlanych, zakładowej kontroli produkcji betonu towarowego wraz z oceną jakości;
  • zlecenie poprzez sieć krajowych i europejskich aprobat technicznych, specjalistycznych opinii i ekspertyz;
  • monitoring on-line statusu i stanu realizacji zlecenia przez ITB;
  • monitoring on-line historii współpracy, płatności i rozliczeń finansowych z Instytutem.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

Więcej informacj: Świat Szkła 11/2013

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także