Aktualne wydanie

2020 12 okladka

Świat Szkła 12/2020

User Menu

flow 160X600b

 

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

webinarium lamilux 1

Kamera FLUKE z serii użytkowej TiS75
Data dodania: 25.01.16

Firma FLUKE wprowadza do sprzedaży na rynku polskim nową kamerę z serii użytkowej – model TiS75. Będzie to najwyższy dostępny obecnie model w zapoczątkowanej w tym roku serii kamer TiS. Wszystkie modele tej linii współpracują z systemem FLUKE Connect™, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też bardzo wysoką jakością obrazu.

 

Kamery termowizyjne FLUKE z nowej serii użytkowej TiS, która zadebiutowała na rynku w tym roku, zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Wraz z debiutem nowej serii firma wprowadziła we wrześniu do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli, z których najwyższy to TiS65. Wprowadzany obecnie model TiS75 charakteryzuje się jeszcze wyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu.

 

Zastosowana w kamerze TiS75 technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację. 

 

 

2016 1 8 1

 

 

Kamera TiS75 (podobnie, jak wszystkie kamery z tej serii) jest w pełni kompatybilna z aplikacją FLUKE Connect wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (FLUKE Cloud™). Jest to jedyny bezprzewodowy system pomiarowy, który pozwala na kontakt z zespołem bez opuszczania miejsca pracy. Aplikacja mobilna FLUKE Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z ponad 20 różnymi produktami firmy FLUKE – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych. Podstawowe zalety kamery TiS75 to m.in.:

  • znacznie więcej pikseli w detektorze - rozdzielczość 320x240. Znacznie podwyższony współczynnik D:S (Distance to Spot) - wynosi 504:1;
  • wyraźny obraz w krótszym czasie (opcja wyboru kamery ze stałą lub regulowaną ogniskową);
  • bezpieczne przechowywanie obrazów i zarządzanie nimi niezależnie od lokalizacji;
  • możliwość przesyłania danych do chmury FLUKE Cloud™ za pośrednictwem połączenia Wi-Fi;
  • przechowywanie tysięcy obrazów – 4 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB na karcie microSD;
  • adnotacje głosowe; 
  • możliwość tworzenia raportów i ich wysyłania, a także udostępnianie obrazów w czasie rzeczywistym za pomocą funkcji FLUKE Connect;
  • zakres pomiarowy temperatury od -20° do 550°C.

 

Kamera TiS75 (jak i pozostałe modele kamer serii użytkowej TiS) jest szczególnie polecana do zastosowań w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

 

Więcej informacji na www.fluke.pl 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 01/2016