Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

FENZI GROUP na targach CHINA GLASS, 24-27 maja 2017
Data dodania: 28.04.17

To światowe spotkanie branży szklarskiej w Pekinie będzie poświęcone innowacjom i zaawansowanym technologiom.

 

Grupa FENZI przedstawi najciekawsze rozwiązania zaprojektowane z myślą o producentach szyb zespolonych, luster i szkła dekoracyjnego.

 

Odbędą się pokazy na żywo cyfrowego druku na szkle i prezentacja najnowszego innowacyjnego produktu FENZI: Tempver Automotive (emalii ceramicznej do szyb samochodowych).

 

Grupa Fenzi posiada pozytywne doświadczenia na rynku azjatyckim, szczególnie w obszarze produktów ciepłych ramek, ponieważ zapewniają one optymalne właściwości pod względem izolacji cieplnej i łatwości obróbki. FENZI na targach CHINA GLASS pokaże masy uszczelniające i ramki dystansowe dla szyb zespolonych, opracowane przez Alu- Pro i Rolltech.

 

Są one niezwykle popularne wśród lokalnych specjalistów z branży szklarskiej. Cała gama ramek dystansowych Chromatech i uszczelniaczy Thiover i Poliver stała się niezbędna dla każdego, kto produkuje wysokiej jakości szyby zespolone do okien.

 

Najwyższe standardy są ważne dla bardzo konkurencyjnego rynku, jakim są Chiny.

 

 

2017 4 11 1

 

 

Na targach China Glass zostanie także zaprezentowana linia farb ceramicznych Tempver Automotive. To nowa gama emalii ceramicznych nakładanych na szkło, opracowana specjalnie dla branży motoryzacyjnej, która cieszy się dużym zainteresowaniem w Azji.

 

Farby te spełniają najsurowsze normy wymagane przez producentów samochodów, takie jak gęstość optyczna lub odporność chemiczna i mechaniczna, zwiększając tym samym jakość szyb samochodowych.

 

Są one dostępne zarówno w wersji wodorozcieńczalnej, jak i opartej na rozpuszczalnikach i są doskonale dopasowane do nakładania metodą sitodruku jak druku cyfrowego.

 

 

2017 4 11 2

 

 

Rozległy zakres tematyczny zostanie zaprezentowany w pokazach na żywo druku cyfrowego na szkle, które będzie stanowiło atrakcję na stoisku Grupy Fenzi w ciągu czterech dni targów.

 

Firmy specjalizujące się w zdobieniu szkła dla branży reklamowej, architektonicznej, motoryzacyjnej i wyposażenia wnętrz będą mogły zobaczyć precyzję i potencjał maszyn TECGLASS do druku na szkle.

 

Te wszechstronne maszyny są wydajne i łatwe w obsłudze, zdolne do drukowania wszelkiego rodzaju motywów graficznych, wzornictwa lub obrazu o doskonałej jakości fotograficznej i niezliczonych specjalnych efektach kolorystycznych .

 

Prezentacja tych funkcji na targach China Glass odbędzie się dzięki modelowi maszyny Vitro Jet F Type, zaprojektowany przez hiszpańską firmę TECGLASS (wchodzącą w skład Grupy FENZI), zapewniający najwyższą jakość druku przy najszybszej prędkości.

 

 

2017 4 11 3

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 04/2017

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik