Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

TECGLASS przekształca cyfrowy druk na szkle
Data dodania: 26.05.17

Szybkość produkcji, doskonała rozdzielczość wydruku z pojedynczym przejściem, niewielkie wymiary i optymalizacja pracy są kluczowymi cechami Vitro F Type Single Pass, innowacyjnej maszyny opracowanej przez TECGLASS, firmę z grupy FENZI.

 

Ta nowatorska maszyna może wykonać cały cykl drukowania z wydajnością 8 s/m2, w tym pozycjonowanie i rozładunek. To najlepsze rozwiązanie do masowego drukowania ramek, logotypów, wzorów i motywów graficznych na dowolnym typie szkła.

 

Jest to szczególnie dobre dopasowanie dla firm wykonujących nadruki na szkle dla przemysłu motoryzacyjnego i gospodarstwa domowego. 

 

 

2017 5 2 3

 

 

Dzięki pojedynczemu przejściu głowicy drukującej, maszyna Vitro F Type Single Pass osiąga doskonałe rezultaty pod względem pokrycia, przy rozdzielczości 1440 dpi, najwyższej obecnie dostępnej.

 

Całkowicie zautomatyzowany system przenoszenia szkła zapewnia najwyższą precyzję w całym procesie, dzięki czemu uzyskuje się jeszcze bardziej skuteczne i dokładne nakładanie atramentu oraz podnosi jakość produktu końcowego.

 

Łącząc łatwość obsługi i funkcjonalność, maszyna Vitro F Type Single Pass może nakładać do 10 kolorów, przełączając się bez trudu z jednego tuszu na inny bez zatrzymywania produkcji – karetka drukująca nie wymaga ponownej konfiguracji, ani też nie resetuje się głowic drukujących przystępując do nowej pracy.

 

Wysokowydajne możliwości maszyny są zmaksymalizowane dzięki doskonałej jakości farb opracowanych przez TECGLASS, zapewniających unikalne kolory i efekty do nakładania na wszystkie rodzaje szkła.

 

Stosując technologię TIFT (TECGLASS Ink Flow Technology) firma TECGLASS całkowicie wyeliminowała konieczność czyszczenia i konserwacji głowic we wszystkich modelach, w tym również w maszynie Vitro F Type Single Pass Single Pass, jeszcze bardziej optymalizując koszty i czas produkcji.

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 05/2017


 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik