Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

ASSA ABLOY Mercor Doors inwestuje w Płocku
Data dodania: 09.11.17

ASSA ABLOY Mercor Doors uruchomił projekt kolejnego zakładu produkcyjnego w Polsce, który znacząco zwiększy moce w zakresie produkcji drzwi profilowych.

 

 

2017 10 15 1

 

 

Mercor Doors to część międzynarodowej firmy ASSA ABLOY. Jest wiodącym producentem przeciwpożarowych drzwi stalowych i drewnianych, drzwi i ścianek profilowych, przeciwpożarowych bram i kurtyn oraz oddzieleń bez odporności ogniowej w Polsce. Projekt nowego zakładu w Płocku powstał w odpowiedzi na luki rynkowe i chęć ich wypełnienia poprzez zapewnienie klientom dostępu do szerokiej gamy produktów.

 

Zwiększenie mocy produkcyjnych i stawianie na innowacyjne rozwiązania daje szanse na pozyskanie nowych kontraktów, a tym samym na wzmocnienie pozycji na rynku. Czas realizacji zamówień – także tych nietypowych – znacząco się skróci. Firma podejmuje również wiele działań związanych z podnoszeniem standardów bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. 

 

– Jednymi z największych wyzwań, jakie stoją dziś przed firmami zajmującymi się produkcją drzwi, jest zapewnienie klientom odpowiedniej obsługi w zakresie czasu produkcji i terminowej dostawy. Dlatego też uruchamiamy kolejny zakład, który zwiększy nasze moce produkcyjne. Nowy oddział będzie się mieścił w Płocku, a jego pracownicy będą mieli możliwość korzystania z zaplecza merytorycznego, które posiadamy we wszystkich naszych lokalizacjach, z głównym naciskiem na Dobrzeń Wielki.

 

Projekt ten zakłada dalszy dynamiczny rozwój. Jednocześnie prowadzimy zaawansowane prace w zakresie modernizacji i ekspansji produkcji w Dobrzeniu Wielkim, korzystając z doświadczenia i wiedzy zespołu zatrudnionego w fabryce – mówi Bartosz Kaczorowski, dyrektor zarządzający ASSA ABLOY Mercor Doors.

 

W nowe projekty realizowane przez ASSA ABLOY Mercor Doors zaangażowani są doświadczeni pracownicy firmy. Dzięki nowym inwestycjom firma staje się również coraz większym i – przede wszystkim – coraz bardziej atrakcyjnym pracodawcą.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2017 
 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik