Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

NorthGlass to nie tylko piece do hartowania szkła
Data dodania: 20.09.18

Firma NorthGlass, niezależnie, rozwinęła swoje produkty jako główne pola konkurencyjności: piec do hartowania szkła, termoizolacyjna powlekarka i wysoce przetworzone szkło. Do tego NorthGlass poszerzyło spektrum swoich produktów o wentylatory przemysłowe zwykłe i typu HVLS, system składowania szkła, stoły do cięcia szkła, maszynę do sitodruku, linię przygotowania szkła samochodowego, itp. Dotychczas wprowadzono ponad 300 modeli produktów. 

 

Główny produkt, piec do hartowania szkła płaskiego i giętego, jest numerem jeden pod względem produkcji i sprzedaży w skali globalnej, przez ostatnie 14 lat (od 2002 r.). Łączny udział w rynku krajowym wynosi prawie 50%, a około 4000 pieców do hartowania szkła NorthGlass działa w 83 krajach na całym świecie. Linia powlekania termoizolacyjnego rozwijana i produkowana przez North- Glass staje się jednym z globalnych liderów w branży powlekania szkła i spowodowała gwałtowny rozwój branży powlekania szkła w Chinach.

 

W ostatnich 10 latach uruchomiono ponad 20 powlekarek. Kolejnym kluczowym dla North- Glass produktem jest wysokiej jakości głęboko przetworzone szkło, szeroko zastosowane w wielu znanych projektach budowlanych na całym świecie, na przykład „Sun Valley” i „Shiliupu Pier’’ na Shanghai Expo 2010, „Bird Nest” i „Water Cube” na Igrzyskach Olimpijskich Beijing 2008, Chińskie Centrum Narodowe dla sztuk teatralnych, dworzec kolejowy New Beijing South, międzynarodowy port lotniczy Beijing Capital, Shanghai Tower, międzynarodowy port lotniczy Abu Dhabi, port lotniczy Singapur Changi, Wietnamskie Centrum Wystawowe APEC, Leadenhall Building w Londynie, Muzeum Van Gogha w Amsterdamie, itd.

 

 

2018 9 60 1

Sun valley

 

 

2018 9 60 2

Water cube

 

 

 

Firmę Luoyang NorthGlass Technology Co.Ltd., znaną jako „NorthGlass”, założył Gao Xueming, Prezes Zarządu, w Krajowej Strefie Rozwoju Zaawansowanych i Nowych Technologii Luoyang w maju 1995 r. Jest to najstarsze chińskie przedsiębiorstwo zaangażowane w rozwój, projektowanie i wytwarzanie urządzeń do głębokiego przetwarzania szkła.

W roku 2011 firma NorthGlass jako pierwsza w tej branży weszła na Giełdę Papierów Wartościowych Shenzhen. Dzisiaj NorthGlass to wysoce technologiczna grupa przemysłowa, z pełnym zapleczem przemysłowych zdolności ciągłej innowacji, obejmującą 5 baz produkcyjnych w Luoyang, Shanghaju, Tianjin, Pekinie i Guangdong, z integralnym potencjałem badawczo-rozwojowym, produkcją, sprzedażą i usługami w dziedzinie urządzeń do głębokiego przetwarzania szkła i produktów szklanych.

 

 

 

2018 9 60 3

Port lotniczy Abu Dhabi

 

 

Jednocześnie NorthGlass jest jednym z dwóch dostawców szkła architektonicznego dla najbardziej znanej firmy elektronicznej na świecie, dla tuzinów jej Wzorcowych Sklepów na świecie, jak również budynku nowej siedziby w Dolinie Krzemowej.

 

Produkty NorthGlass były sprzedawane nie tylko w Chinach, ale również eksportowane do ponad 80 krajów świata, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Japonia, Rosja, kraje Bliskiego Wschodu, kraje Azji Południowo-Wschodniej, itd., poprzez integralną krajową i międzynarodową sieć sprzedaży i usług NorthGlass. Dostarczając nowe produkty na rynki krajowe i stale rozwijając rynek międzynarodowy, firma NorthGlass stopniowo zbudowała globalną sieć marketingu i usług zintegrowaną ze sprzedażą, usługami i wsparciem technicznym, co – przede wszystkim – zapewnia realizację celu “Budowania NorthGlass jako pierwszej marki w branży”.

 

NorthGlass posiada ponad 20 zestawów zaawansowanych urządzeń i laboratoriów do testowania produkcji, posiada certyfikaty ISO9001, 3C, CE, UL, itp. oraz ponad 100 patentów. Firma NorthGlass znalazła się w gronie “100 Najlepszych Przedsiębiorstw Henan”, została “Zasłużonym Przedsiębiorstwem Henan” oraz “Zasłużonym Przedsiębiorstwem Luoyang”. Prezes Zarządu NorthGlass, Gao Xueming, otrzymał tytuł “Przedstawiciela Przemysłu Budowlanego i Surowców w czasie 30 lat Reform i Otwarcia” oraz „Wybitnego Udziałowca” Krajowej Strefy Rozwoju Zaawansowanych i Nowych Technologii Luoyang.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik