Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

Inoutic zmienia się w Deceuninck
Data dodania: 09.02.19

Grupa Deceuninck, jeden z czołowych projektantów i producentów profili okiennych oraz rozwiązań budowlanych na świecie, podjął strategiczną decyzję o konsolidacji swoich marek produktowych, Inoutic i Deceuninck, pod jedną globalną marką Deceuninck.

 

Oznacza to rozpoczęcie procesu rebrandingu we wszystkich 16 krajach w regionie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE), w których firma działa obecnie pod marką Inoutic, na Deceuninck. Proces ten rozpoczyna się dziś i zakończy się w pełni podczas Targów Fensterbau Frontale w marcu 2020.

 

2019 02 06 4

 

— Naszym celem jest stworzenie silnej, globalnej marki, która wygeneruje wzrost naszego biznesu i wzmocni naszą przyszłą pozycję lidera w Polsce, Niemczech, Europie oraz na wszystkich rynkach na świecie. Ta decyzja z pewnością przyspieszy proces wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i tworzenia nowych produktów na rynku europejskim, wyróżniając nas na tle konkurencji — mówi Francis Van Eeckhout, CEO Grupy Deceuninck.

 

Proces rebrandingu w jedną globalną markę Deceuninck wpłynie również na maksymalizację efektów inwestycji marketingowych, takich jak np. sponsoring międzynarodowej drużyny kolarskiej Deceuninck-Quick Step, co doprowadzi do zwiększenia świadomości marki i wsparcia nie tylko działalności Deceuninck, ale także działalności ponad 4000 klientów w ponad 90 krajach.

 

Dzięki rebrandingowi Deceuninck zintensyfikuje swoje inwestycje w innowacyjne ekologiczne rozwiązania. Innowacje takie, jak Linktruzja, technologia wykorzystująca włókno szklane w celu uzyskania najlepszych właściwości izolacyjnych, Decoroc, proces pozwalający na poszerzenie gamy kolorów, czy Protex, opatentowany system roletowy, będą dostępne w przyszłości dla wszystkich europejskich klientów Grupy Deceuninck.

 

— Pierwszym efektem naszego nowego, globalnego podejścia jest, nagrodzony wyróżnieniem Specjalnym German Design Award 2019 system profili okiennych Elegante, opracowany przede wszystkim na rynek niemiecki i polski, który, dzięki naszej strategii jednej marki, zostanie wprowadzony pozostałych krajach europejskich w 2019 roku.

 

Kontynuujemy również opracowywanie systemów profili okiennych nowej generacji, z naciskiem na innowacje, design i ekologię, które zostaną zaprezentowane podczas Targów w Fensterbau Frontale w 2020 roku — komentuje Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży Inoutic/Deceuninck. Rebranding umożliwi dalsze usprawnienie procesów w obszarach produkcji i logistyki.

 

Dzięki temu Grupa Deceuninck zoptymalizuje wszystkie swoje zasoby, aby jeszcze bardziej udoskonalić jakość swoich produktów i serwis.

 

www.deceuninck.pl

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 2/2019

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także