Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Inteligentny dom i piękny design mogą iść w parze
Data dodania: 20.03.19

Podczas targów BUDMA 2019 FIBARO pokazało kilka nowości, w tym laureata Złotego Medalu MTP – FIBARO Walli – pierwszą kompletną linię inteligentnych i klasycznych gniazd i włączników oraz nową aplikację do zarządzania inteligentnym domem.

 


FIBARO Walli – inteligentne gniazda i włączniki inspirowane perłą
Walli (czyt: wɔːl-aɪ) to pierwsza kompletna linia inteligentnych i klasycznych gniazd i włączników, która może być zamontowana w każdej chwili w istniejącej już instalacji, a także na etapie projektowania wnętrz.

 

Takie rozwiązanie pozwala zyskać wiele możliwości inteligentnego domu, a jednocześnie zaoszczędzić fundusze tam, gdzie wystarczą gniazdka i włączniki bez funkcji zdalnego sterowania.

 

2019 03 04 1

 

Design FIBARO Walli stylizowany jest perłą, która została otoczona pierścieniem LED. Jego kolory mogą być dostosowane do upodobań mieszkańców, a także przypisane do konkretnych sytuacji.

 

Mogą na przykład informować o zmienionym poborze mocy, podjeżdżającym uberze czy też być nocnym podświetleniem drogi do toalety.

 

Linia FIBARO Walli została nagrodzona Złotym Medalem tegorocznych targów BUDMA.

 

2019 03 04 2

 


Intuicyjna obsługa i przejrzysty design nowej aplikacji
FIBARO Home Center to nowa aplikacja mobilna FIBARO do zarządzania inteligentnym domem, która została nagrodzona tytułem CES Innovation Award Honoree 2019 w kategorii Software.

 

Aplikacja jest wyposażona w przejrzysty i intuicyjny interfejs, dzięki któremu użytkownik z łatwością obsłuży wszelkie urządzenia FIBARO i inne kompatybilne produkty.

 

Ponadto, aplikacja wykorzystuje uczenie maszynowe, aby zapamiętywać preferencje użytkowników i odpowiadać na ich potrzeby.

 

Aplikacja pozwala także na realne oszczędności w domowym budżecie, np. system samodzielnie wykryje, kiedy obniżyć i podnieść temperaturę, w zależności od naszej obecności w domu.

 

 

2019 03 04 3

 


Smart home w wersji na start
Na Budmie FIBARO pokazało także startowe pakiety wybranych funkcji smart home.

 

Dzięki pakietom użytkownicy zainteresowani poszczególnymi rozwiązaniami mogą zyskać pożądane funkcjonalności bez konieczności inwestowania w pełen zakres inteligentnego domu.

 

 

2019 03 04 4

 

 

Do dyspozycji będą zestawy: do sterowania ogrzewaniem – umożliwiający zdalną zmianę temperatury, ale także automatyczne dostosowywanie jej w zależności od pokoju, pory roku, pogody i preferencji; do sterowania oświetleniem – umożliwiający sterowanie światłami zgodnie z upodobaniami; do sterowania roletami; a także zestaw startowy FIBARO Starter Kit, który pozwala zdalnie na poziomie podstawowym zarządzać domem i dbać o jego bezpieczeństwo.

 

 

2019 03 04 5

 

 

Biuro Prasowe FIBARO

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 3/2019
 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik