Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 04 okladka

Świat Szkła 04/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Przyszłość producenta szyb zespolonych jest jasna
Data dodania: 03.06.20

To prawda, że pandemia COVID-19 będzie miała pewien wpływ na globalny biznes szyb zespolonych (szkła izolacyjnego IG) w tym roku.

 

Wynika to głównie z ograniczenia działań budowlanych. Jednak w perspektywie długoterminowej nie przewiduje się znaczących zmian w rynku szkła izolacyjnego.

 

Nawet dzisiaj analitycy nadal trzymają się swoich prognoz sprzed kryzysu, zapowiadajac ogólny wzrost rynku IG w nadchodzących latach.

 

2020 05 44 1

 

Planowanie inwestycji
Pomimo tego, że plany biznesowe na 2020 r. uległy pewnej zmianie, obecne niewielkie zakłócenia w regularnej dynamice biznesowej są w rzeczywistości dobrym momentem na lepszą ocenę przyszłych celów i rozpoczęcie przygotowań na jutro.

 

Kiedy mówimy o inwestowaniu w linię do produkcji szkła izolacyjnego, mówimy o czymś więcej niż tylko zakupie sprzętu. W rzeczywistości cały projekt – od przedstawienia uzasadnienia biznesowego po linię produkcyjną – może potrwać do 1,5 roku. I każdy krok w tym projekcie wymaga starannie przemyślanej decyzji.

 

Po pierwsze, musisz mieć jasne odpowiedzi na szeroki zakres pytań. Na przykład, jaki jest twój wybrany model biznesowy? Czym różni się od konkurencji? Dlaczego ważne jest posiadanie własnej linii produkcyjnej IG? Co z progiem rentowności? A jak obliczyć całkowity koszt wynikający z posiadania własnej linii produkcyjnej IG?

 

A co najważniejsze: jak wybrać odpowiednią technologię? Tak długo, jak sama linia produkcyjna ma jeden z największych udziałów w całkowitych kosztach inwestycji, wybór odpowiedniej linii wymaga dokładnej analizy dostępnych opcji. I może być trudno nie zgubić się w niezliczonych, entuzjastycznych oświadczeniach producentów.

 

2020 05 44 2

 

Jak wybrać idealną linię produkcyjną?
Przewodnik dla nabywców linii produkcyjnej IG to najnowszy eBook zawierający wszystkie informacje potrzebne do dokonywania inteligentnych wyborów inwestycyjnych.

 

Ma służyć jako unikalne narzędzie do oceny opcji i wspierania podejmowania strategicznych decyzji za pomocą zaleceń opartych na różnych wymaganiach produkcyjnych IG.

 

Poradnik powstał w wyniku wieloletniego doświadczenia pracy w branży i obejrzenia setek inwestycji na linii produkcyjnej IG. Wiele się z tego nauczyliśmy i dzisiaj z radością dzielimy się z wami naszymi doświadczeniami.

 

Przewodnik dla nabywców linii produkcyjnej IG
Ten przewodnik jest obowiązkowy dla wszystkich w trakcie nabywania lub rozważania nabycia linii do produkcji szyb zespolonych (szkła izolacyjnego IG).

 

Obejmuje wszystko, od podstaw dotyczących szyb zespolonych IG do typowych pułapek w projektach IG. Ucz się na błędach, które zostały już popełnione przez kogoś innego, a Twój projekt odniesie sukces.

 

Przewodnik zapewnia:
- Praktyczne ramy określania indywidualnych potrzeb.
- Gotowe listy kontrolne dla nabywców linii produkcyjnych IG.
- Wiedzę wynikającą z wyprodukowania i serwisowania setek linii produkcyjnych IG.

 

2020 05 44 3  Kompletny eBook na temat szyb zespolonych, przewodnik dla kupujących maszyny i linie do produkcji szyb zespolonych jest teraz dostępny online.

 

Pobierz i dowiedz się, jakiej technologii szukać, jak uniknąć typowych pułapek i o co pytać potencjalnych dostawców maszyn 


www.glastory.net


Uwe Risle

 

2020 05 44 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 05/2020
   

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik