Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 08 okladka1

Świat Szkła 8/2022

User Menu

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Pierwszy raz w historii Kongres Stolarki Polskiej w digitalu
Data dodania: 03.05.21

 

20210424 POiD XI Kongres Stolarki Polskiej1

2021 04 03 1

 

Już wkrótce -  15 czerwca br., odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju oraz światowe trendy, wydarzenie będzie miało charakter digitalowy. Forma przekazu online czyni Kongres niezwykle dostępnym dla szerokiego grona osób zainteresowanych rozwojem branży stolarki budowlanej, a także biznesu jako takiego.

 

Jedenasta odsłona Kongresu Stolarki Polskiej będzie niewątpliwie wyjątkowa z uwagi na nową formę przekazu merytorycznych treści, z których słynie to wydarzenie. Zgodnie z duchem czasu prelegenci i uczestnicy spotkają się w wirtualnej przestrzeni, aby na nowo zdefiniować ścieżki, którymi warto poruszać się w obecnej rzeczywistości biznesowej, chrakteryzującej się dużą zmiennością. Przedsiębiorcy zyskują realne rozwiązania i patenty na rozwój swoich firm w wielu obszarach działalności. – Przenieśliśmy Kongres do sieci, gdyż świat się zmienił.

 

Dziś prowadzenie rozmów biznesowych na odległość, za pomocą nowych technologii, stało się standardem, który polubili przedsiębiorcy, gdyż przyspiesza procesy. Kilometry nas dzielące przestały stanowić zatem jakikolwiek problem logistyczny.

 

W jedną chwilę możemy być bowiem wirtualnie na drugim krańcu Polski, a nawet świata. Nowa formuła Kongresu pozwala przekraczać granice. Dlatego mamy nadzieję, że wydarzenie zgromadzi rekordowe i międzynarodowe audytorium – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD.

 

20210424poid Logo

 

Kongres Stolarki Polskiej będzie składał się w tym roku z dwóch paneli merytorycznych. Pierwszy z nich dostarczy wiedzy ekonomicznej. Zespół ekspertów przedstawi 5 największych trendów związanych z cyfrową transformacją gospodarki, która w ostatnim czasie nabrała ogromnego tempa. Na ich podstawie uczestnicy będą mogli tworzyć swoje nowatorskie strategie biznesowe na miarę dzisiejszych czasów i wyzwań. – Weźmiemy pod lupę trendy gospodarcze i społeczne.

 

Porozmawiamy też o zielonym ładzie i gospodarce w obiegu zamkniętym oraz cyfryzacji i cyberbezpieczeństwie, a także modelach biznesowych opartych na technologii i danych. Na tej podstawie ustalimy jak kwestie te wpływają na budowanie odporności biznesu w czasie kryzysu – mówi Janusz Komurkiewicz, Prezes Zarządu Związku POiD, należący do Rady Programowej wydarzenia.

 

Drugi panel, który poprowadzi Nikolay Kirov, skupi się zaś na kwestiach związanych z budowaniem sukcesu firmy w oparciu o właściwe zarządzanie kapitałem ludzkim. Podjęta zostanie m.in. tematyka rozwijania motywacji w zespołach pracowników. Ekspert przedstawi także patenty na to, jak zmienić zaangażowanie klientów w lojalność.

 

Zwieńczeniem wydarzenia będzie Gala online, podczas której wręczone zostaną symbolicznie nagrody branżowe, a także ogłoszone zostaną wyniki konkursu POiD Building Awards 2021. Będzie miała ona jubileuszowy charakter z uwagi na obchody 25-lecia Związku POiD.

 

Nad realizacją wydarzenia czuwa Rada Programowa, do której należą:

- Magdalen Cedro-Czubaj, Dyrektor marketingu Oknoplast, Członek Zarządu Związku POiD
- Janusz Komurkiewicz, Dyrektor marketingu, Członek Zarządu FAKRO, Prezes Zarządu Związku POiD
- Kamil Mikołajczyk, Dyrektor ds. Sektora Produkcji Przemysłowej, Santander Bank Polska SA
- Marcin Strzelec, Menedżer Zarządzający Grupą Produktów, WIŚNIOWSKI, Członek Zarządu Związku POiD
- Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku
- Marcin Wojciechowski, CEO & Creative Director, Marketing AVEEX
- Magdalena Woźniak, Founder & CEO The Imagine
- Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD.

 

XI Kongres Stolarki Polskiej w wersji digitalowej odbędzie się 15 czerwca 2021 roku. Transmisja będzie nadawana ze stolicy Polski, z nowoczesnego studia nagraniowego w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw.


Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: https://kongres.poid.eu/


***
Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze wydarzenie, skierowane do polskiej branży stolarki budowlanej. Stanowi miejsce spotkań i dyskusji na najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem tego sektora gospodarki. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Przedsięwzięcie ma na celu wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju branży.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 4/2021 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także