Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Poznaj targi VITRUM – miejsce gdzie prezentuje się przemysł szklarski
Data dodania: 22.09.21

2021 09 73 1

W dniach 5-8 października 2021 r. w Mediolanie będzie zorganizowana XXII edycja VITRUM – międzynarodowych targów maszyn, urządzeń i systemów do obróbki szkła płaskiego i opakowaniowego oraz wyrobów służących do produkcji, zdobienia i montażu wyrobów ze szkła.

 


Odbędą się one w centrum wystawienniczym Fiera Milano Rho w pawilonach 22 i 24, równolegle ze światową wystawą obrabiarek EMO. Targi VITRUM nadal są ważną wizytówką całego łańcucha dostaw branży szklarskiej – od maszyn szklarskich po gotowe produkty.

 

Aby to uwidocznić uruchomiono nowy kanał komunikacyjny „SZKŁO TO… właściwości szkła (“GLASS IS… the Qualities of Glass”)”, przedstawiający nowe spojrzenie na promocję branży szklarskiej poprzez analizę cech szkła i podkreślanie zalet wyrobów szklanych oraz opisywanie walorów i korzyści płynących z codziennego użytkowania szkła w przedmiotach tworzonych dzięki bogatemu know-how i innowacyjnym technologiom.

 

2021 09 73 2

 

Szklane przedmioty znalazły drogę do niezliczonych aspektów codziennego życia. Ze względu na swoje właściwości fizyczne w wielu przypadkach szkło jest lepsze niż jego odpowiednik z innego materiału. Wyrób szklany jest bardziej estetyczny i oferuje rezultaty lub efekty, które w innym przypadku byłyby niemożliwe do osiągnięcia.

 

Kontynuowany też będzie projekt VITRUM Specialized (Specjalistyczne VITRUM), który polega na wydzieleniu 12 tematycznych tras. Poprowadzą one Zwiedzających na odpowiednie stoiska, w celu spotkania z określonymi Wystawcami, identyfikując w łatwo rozpoznawalny sposób główny cel ich działalności.

 

2021 09 73 3

 

W Mediolanie odbędzie się również Glass Week (Tydzień Szkła) – cykl wydarzeń, które przeniosą VITRUM na ulice i do różnych obiektów w stolicy Lombardii, której linia horyzontu niedawno ponownie się zmieniła dzięki nowym budynkom, w których szkło odgrywa coraz większą rolę.

 

Wydarzenia te umieszczą szkło w centrum uwagi w Mediolanie, angażując profesjonalistów z branży, mieszkańców miasta i turystów poprzez wystawy i wydarzenia tematyczne.

 

Zainteresowani goście i potencjalni wystawcy mogą znaleźć więcej szczegółów na stronie: www.vitrum-milano.com 

 

2021 09 80 6

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 9/2021  

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także