Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 04 okladka1

Świat Szkła 4/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Sarah Köring nowym Dyrektorem Sprzedaży SWISSPACER na Europę
Data dodania: 10.05.22

2022 04 13 11 kwietnia 2022 r. Sarah Köring objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży na Europę w firmie SWISSPACER. Dotychczas funkcję tę sprawował Rutger van Eijk, który zdecydował się podjąć nowe wyzwania.

 

Sarah Köring była dotychczas Dyrektorem Sprzedaży na region Ameryki Północnej i Australii-Pacyfiku w firmie heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG oraz wiceprezesem heroal USA Inc. Odpowiadała za utworzenie amerykańskiego oddziału dostawcy systemów profili aluminiowych do rolet, osłon przeciwsłonecznych, bram, okien, drzwi i fasad.

 

Po ukończeniu studiów na kierunku International Business na FHDW w Paderborn, Sarah Köring kontynuowała edukację w Szwajcarii, gdzie uzyskała tytuł Master of Business Administration (Strategic Management). W swojej pracy magisterskiej badała możliwości, jakie daje wykorzystanie sztucznej inteligencji w sprzedaży B2B.

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w sprzedaży, marketingu produktów i rozwoju biznesu na różnych stanowiskach, Sarah Köring wniesie do SWISSPACER znajomość branży i rynków międzynarodowych.

 

– Cieszę się na nowe wyzwanie, jakim będzie dla mnie praca w SWISSPACER. Będę mogła wykorzystywać w niej moje dotychczasowe doświadczenie, by osiągać wyznaczone cele sprzedażowe i wykorzystywać nowe szanse – mówi nowa Dyrektor Sprzedaży. 

 

Dalsze informacje dostępne na stronie www.swisspacer.com 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 4/2022

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także