Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

System ALWOODSOFT – nowoczesne narzędzie pracy
Data dodania: 04.09.13

2013-07-06-1mWykorzystanie nowoczesnych technologii w zakresie projektowania i budowy konstrukcji stanowi duże ułatwienie dla nabywców systemów szaf przesuwnych, zarówno stolarzy, jak i hurtowników. Dzięki temu, wykonanie odpowiedniej zabudowy jest dużo szybsze i łatwiejsze. Tego typu rozwiązanie włączył do swojej oferty ALWOOD, polski producent systemów do drzwi przesuwnych, marka należąca do firmy YAWAL S.A. ALWOODSOFT to funkcjonalne narzędzie pozwalające użytkownikom na przygotowywanie projektów do wizualizacji konstrukcji szaf przesuwnych, zbudowanych z oferowanych przez YAWAL profili systemów ALU 10 i ALU 18. Po stworzeniu wizualizacji, użytkownik może wydrukować zestawienia materiałowe. Narzędzie umożliwia wzajemną współpracę hurtowników i wykonawców, która jest niezwykle istotna w przypadku realizacji zamówień odbiorców.

 

Dzięki oferowanej przez system ALWOODSOFT opcji „integracji” hurtowników i stolarzy, czas realizacji zamówienia może ulec znacznemu przyspieszeniu. Baza użytkowników systemu oparta jest na wzajemnych powiązaniach, co pozwala hurtownikom budować swoją strukturę odbiorców materiałów i śledzić ich aktywność. Struktura powiązań tworzona jest na podstawie powiadamiania hurtowników o nowo zarejestrowanych stolarzach z ich województwa.

W praktyce funkcjonowanie systemu ALWOODSOFT wygląda tak, że hurtownik wyszukuje odpowiedniego stolarza ze swojego obszaru. Po zalogowaniu do ALWOODSOFT i zaakceptowaniu przez „swojego” hurtownika, stolarz rozpoczyna pracę – może wykonywać wymiarowanie systemów, zapisywać projekty czy też pokazywać wizualizacje swoim klientom. Hurtownik również ma możliwość dokonywania obliczeń i tworzenia wizualizacji. System pozwala mu także oglądać aktywność stolarza i sprawdzać np., jak często korzysta on z narzędzia lub jakie wymiarowania wykonywał.

Narzędzie daje użytkownikom możliwość korzystania z dostępnych galerii produktów, dodawanych przez uprawnionych producentów oraz na czytanie wiadomości wstawianych przed administratora systemu. Korzystanie z ALWOODSOFT jest możliwe po zalogowaniu się na stronie internetowej: www.alwoodsoft.pl i wybraniu odpowiedniej roli – hurtownika lub stolarza.

 

Izabela Jurek

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

Więcej informacj: Świat Szkła 07-08/2013

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik