Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

CUGHER na Vitrum 2015: Technologia nas odróżnia
Data dodania: 13.11.15

CUGHER na Vitrum 2015: Technologia nas odróżnia

 

CUGHER jest idealnym partnerem dla wszystkich producentów szkła płaskiego zdobionego metodą sitodruku. Dostarcza, dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy, innowacyjne rozwiązania i systemy do wykonywania sitodruku na szkle, główne obszary działalności to szkło samochodowe, AGD i architektoniczne. 

 

CUGHER była jedną z pierwszych firm na świecie, które zautomatyzowały proces sitodruku na szkle, od tego czasu badania, rozwój i innowacje to znak rozpoznawczy jej sposobu pracy.

 

Na targach Vitrum można było zaznajomić się z niektórymi produktami firmy CUGHER. 

 

 

2015 11 4 1

 

 

W pełni automatyczne maszyny drukujące 

 

CUGHER oferuje różne, zaawansowane technologicznie typy drukarek:

  • Drukarki Serii G to najlepsze rozwiązanie dla zastosowań przemysłowych, które wymagają wysokiej automatyzacji, dużej wielkości produkcji, szybkiej zmiany ustawień i dostosowywania się do zmiany rozmiarów formatek szklanych, niezwykłej precyzji druku. Drukarki te należą do liderów w druku szyb samochodowych, dostępne są też specjalne typy do druku na szybach zespolonych.
  • Drukarki Serii J są odpowiedzią na potrzeby klientów dotyczące maszyn do obsługi tafli szklanych o dużych rozmiarach, ciężkich tafli szklanych, również z wywierconymi otworami. Mają zastosowanie przy średniej wielkości produkcji. Modułowa konstrukcja maszyny zapewnia elastyczność w dostosowywaniu do potrzeb klienta, dostępność, łatwość w doborze i rozbudowie konfiguracji, a także konserwacji. Maszyny przeznaczone są do szkła architektonicznego i stosowanego przy produkcji drzwi całoszklanych.
  • Drukarki EASY, to nowy rodzaj drukarek specjalnie opracowanych, aby zaspokoić potrzeby firm przetwarzających tafle szklane o bardzo dużych wymiarach. Maszyny te są w stanie przetwarzać arkusze szkła do rozmiarów 3200x6200 mm.

 

 

Maszyny drukujące półautomatyczne

 

Dla firm o średniej wielkości produkcji oraz do prac specjalnych przeznaczone są drukarki Serii LS i Canguro 

  • Drukarki Serii LS, z maksymalnym obszarem zadruku do 100x70 cm, gwarantują szeroki zakres zastosowań, który może być dostosowany ściśle do poszczególnych rodzajów produkcji. Bardzo proste w obsłudze i konserwacji, zajmują mało miejsca, zapewniają wysoka precyzję druku i mają możliwość dołączenia urządzeń do automatycznego rozładunku tafli szklanych.
  • Drukarki Serii Canguro, z maksymalnym obszarem zadruku do 25x60cm są bardzo proste w obsłudze. To maszyny kompaktowe i małych rozmiarów, w pełni pneumatyczne. W komplecie jest instrukcja do samodzielnej instalacji, załadunku i rozładunku.

 

 

Suszarki IR i UV

 

Suszarki firmy CUGHER spełniają najwyższe standardy branżowe, mogą być stosowane zarówno samodzielnie, jak też zintegrowane z linią sitodruku. 

 

Więcej informacji technicznych: www.cugher.com

 

 


Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 11/2015

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik