Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

BAVELLONI S.p.A. debiutuje na GLASSTEC 2016
Data dodania: 09.11.16

Podsumowując targi GLASSTEC 2016, jakiś czas po ich zakończeniu, opinia jest jedna: pozytywny wynik i osiągnięte cele ekspozycji BAVELLONI na targach. Po zmianie właściciela w lipcu 2015 r., debiut na arenie międzynarodowej w Düsseldorfie był znaczącym wydarzeniem dla młodej firmy z bardzo „chwalebną” przeszłością. Rynek przyjął z entuzjazmem powrót do włoskich rąk tej historycznej marki, synonim doskonałości w dziedzinie obróbki szkła płaskiego, jej tradycyjnie wysokiego know-how i produkcji całkowicie made in Italy w swoich zakładach w Lentate sul Seveso. 

 

 

2016 11 7 1

 

 

Produkty i innowacje prezentowane przez cztery dni targów wywołały żywe zainteresowanie ofertą firmy. Maszyny do obróbki szkła – dwukrawędziarki – reprezentowane przez HE500 11 3000, stały się prawdziwym hitem tej edycji, jak również centra obróbcze CNC, zwłaszcza nowa maszyna CNC NRG 420 MOC JET (praca głowicy wrzeciona jest w pełni zaprojektowana i zmontowana w firmie). Dobrze była też oceniana również kontynuacja słynnej serii krawędziarek VE i fazowarek VB.

 

Otwarte stoisko, z nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, zgromadziło dużą liczbę specjalistów z całego świata. Zauważono znaczącą obecność gości z różnych stron: z rynków południowoamerykańskich, z Hiszpanii, z krajów Beneluksu i Republiki Południowej Afryki; z Rosji, krajów Europy Wschodniej i Azji. Klienci wyrażali entuzjazm i zaufanie do akcjonariuszy tego prawdziwie włoskiego projektu. Franco Pirola, Dyrektor Sprzedaży BAVELLONI S.p.A powiedział:

 

– Nigdy nie spotkałem tak wielu klientów, jak w tej edycji, którzy też dziękowali nam za sprowadzenie marki BAVELLONI powrotem do Włoch. Jesteśmy bardzo dumni z tego. Pracowaliśmy z pasją w ciągu tego roku. Pozytywne opinie jakie otrzymujemy z rynków o dzisiejszym BAVELLONI są bardo zachęcające – patrzymy więc w przyszłość ze zwiększoną energią.

 

 

 

 

Nowe maszyny do obróbki szkła NR G 420 POWER JET na GLASSTEC 2016

 

Nowe centrum obróbcze firmy BAVELLONI, pracujące w czterech osiach NRG 420 POWER JET, szlifuje obrzeża, wykonuje frezowanie, wiercenie (jak również fazowanie otworów, grawerowanie) oraz cięcie przez płyty szklane, polerowanie za pomocą ściernic garnkowych – dla tafli szkła o maksymalnych wymiarach 4200x2300 mm. Maszyna jest wyposażona w nowe elektro-wrzeciona, w pełni zaprojektowane i zmontowane przez BAVELLONI S.p.A., zapewniające najwyższą jakość i niezawodność. Innowacyjne, przednie drzwi w maszynie, z unikalną na rynku z nową koncepcją przesuwania w górę i w dół (patent), otwierają się i zamykają w całkowicie automatyczny sposób, dzięki czemu ułatwia załadunek i rozładunek przez operatora. Maszyna NRG 420 PJ jest wyposażona w urządzenie Power Jet, obracające się w zakresie od 0° do 360°, co pozwala na bezpośrednie kierowanie strumieniem wody do chłodzenia ściernic dokładnie w punkt styku z profilem szkła. Ten opatentowany system zapewnia dłuższą żywotność narzędzi, zwiększenie szybkości pracy i minimalne czasy przezbrajania. Na GLASSTEC klienci mogli również ocenić opatentowany system PAV. Automatyczne pozycjonowanie przyssawek oraz z urządzeniami centrującymi na stole roboczym umożliwia bardzo szybką i łatwą zmianę formatu, z mniejszym czasem ustawiania w wysokości do 40% w porównaniu do standardowych systemów.

 

2016 11 7 2

 

 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 11/2016
 

 

 

 

01 chik
01 chik