Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

HEGLA Beverungen: Manfred Vollbracht odchodzi na emeryturę
Data dodania: 09.11.17

Po ponad 41 latach aktywnego zaangażowania, dyrektor zarządzający HEGLA, Manfred Vollbracht odchodzi na emeryturę, na krótko przed swoim 66 urodzinami.

 

– W pewnym momencie musisz zadać sobie pytanie, jak wyglądać może życie po pracy, bo kiedyś nadejdzie ten czas – powiedział, wyjaśniając swoją decyzję.

 

Od ponad dwóch lat Manfred Vollbracht przygotowywał swe odejście z najwyższej funkcji w firmie w porozumieniu ze swoim kolegą z zarządu, Bernhardem Hötgerem. Ponadto Manfred Vollbracht będzie nadal świadczył usługi konsultingowe dla firmy i w okresie przejściowym będzie pomagał zespołowi sprzedaży realizować rozpoczęte już projekty.

 

Manfred Vollbracht osobiście podziękował wszystkim swoim pracownikom na uroczystym spotkaniu, chwalił też dokonania całego zespołu. Dyrektor Zarządzający był jednym z pierwszych pracowników firmy. Od momentu założenia w 1976 roku znaczną rolę w sukcesie firmy odegrała wzrastająca pozycja i poczucie odpowiedzialności, którymi odznaczał się Manfred Vollbracht.

 

Dzisiaj aktywnie działająca grupa firm jest jednym z wiodących na świecie producentów maszyn do załadunku, cięcia, sortowania i magazynowania szkła, a także regałów transportowych do transportu po zakładzie szklarskim i do transportu samochodowego. Sprzedaż w 2016 r. wyniosła ponad 76 mln euro. Do niedawna, jako Dyrektor Zarządzający, Manfred Vollbracht odpowiadał za globalną sprzedaż i marketing firmy.

 

W imieniu akcjonariuszy HEGLA i całej firmy prezes zarządu Jochen H. Hesselbach podziękował Manfredowi Vollbrachtowi za długoletnie zaangażowanie i ogromne sukcesy w zrównoważonym rozwoju firmy. 

 

 

2017 10 14 2

Uścisk rąk: Manfred Vollbracht (były dyrektor ds. sprzedaży i marketingu HEGLA Beverungen), Gerd Schreier (obecny dyrektor ds. sprzedaży i marketingu HEGLA Beverungen i Bernhard Hötger (COO HEGLA Beverungen)

 

 

Do obecnego zespołu zarządzającego: Jochen’a H. Hesselbacha, Bernharda Hötgera i Hansa-Petera Löhnera dołączy Gerd Schreier.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2017 
 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik