Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

GLASSTEC 2018 – Han Jiang
Data dodania: 18.09.18

2018 9 4 1 1Firma HANJIANG jest producentem linii do produkcji szyb zespolonych. Prace badawczo-rozwojowe i dostawy pierwszych automatycznych maszyn IG zaprojektowanych i wyprodukowanych w Chinach rozpoczęliśmy w roku 1998.

 

HANJIANG jest aktywnym członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Szkła i współtwórcą chińskich norm krajowych dla maszyn IG. Jesteśmy również organizatorem cyklicznych seminariów promujących zastosowanie paneli zespolonych w architekturze.

 

Od roku 2004, kiedy to HANJIANG uruchomił pierwszą linię do szyb zespolonych w Kalifornii (USA) zainstalowaliśmy ponad 3000 automatycznych linii IG w ponad 70 krajach świata. Aby sprostać międzynarodowym standardom i rosnącym wymaganiom klientów, w roku 2005 rozpoczęliśmy specjalny program innowacyjny.

 

 

2018 9 4 1

 

 

  1. Zbudowaliśmy strategiczne partnerstwo OEM z firmą SCHNEIDER co umożliwiło stworzenie stabilnej konfiguracji systemu sterowania, części elektronicznych oraz napędów. Bazując na umowie OEM mogliśmy stworzyć całkowicie automatyczne i wygodne w użytkowaniu maszyny. Przez cały czas inwestujemy w rozwój oprogramowania i nowe projekty. Lata wysiłków zbudowały międzynarodową reputację HANJIANGA jako dostawcy praktycznych technologii i łatwych w użyciu linii do produkcji szyb zespolonych.
  2. HANJIANG rozpoczął inwestycje w najnowocześniejsze, automatyczne urządzenia do produkcji w roku 2005. Od tego momentu zakupiono dużą liczbę obrabiarek CNC, laserów tnących oraz nowoczesne kabiny do lakierowania proszkowego. Aktualnie sterowanie procesem produkcyjnym umożliwia ciągły nadzór nad dokładnością obróbki części i perfekcyjną kontrolę jakości. To jest właśnie gwarancja długiej i stabilnej pracy dostarczanych przez nas maszyn.

 

Aktualnie nasza oferta pokrywa pełen zakres maszyn do produkcji szyb zespolonych: poczynając od automatycznych urządzeń załadunkowych do szkła Low-E i robotów do szlifowania powłoki poprzez linie z automatycznym napełnianiem gazem, aplikatory do podkładek korkowych, urządzenia do napełniania sitem molekularnym, roboty CNC do uszczelniania – a kończąc na pionowych zatępiarkach CNC i giętarkach.

 

 

Technologia

 

Od roku 2002 kładziemy szczególny nacisk na własne prace badawczo-rozwojowe. Zbudowaliśmy solidny zespół inżynierów z międzynarodowym wykształceniem w interesującej nas dziedzinie technologii. Niemal rok po roku dodawaliśmy kolejne, zaawansowane technologicznie maszyny do naszej gamy produktów.

 

Ciągle pracujemy nad ulepszeniami oprogramowania, tak aby uczynić je łatwiejszym i przyjaźniejszym dla operatorów. HANJIANG jest właścicielem ponad 50 patentów na wyjątkowe technologie ułatwiające prace przy obróbce szkła.

 

 

 

 Sami Zhang
HANJIANG

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018
 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik