Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 04 okladka

Świat Szkła 04/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Przykładowe wydanie

Świat Szkła 3/2021

2021 03 okladka1

(do pobrania) 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Dwie innowacyjne linie technologiczne BYSTRONIC GLASS dla B’VARIO TPS® IG w Northeast Building Products w Filadelfii
Data dodania: 23.01.19

Wysokie standardy firmy BYSTRONIC GLASS zapewniają jej wiernym klientom zdecydowanie znaczącą przewagę na rynku cechującym się silną konkurencyjnością.

 

Zatrudniająca ponad 650 pracowników firma Northeast Building Products (NBP), z siedzibą w Filadelfii PA, USA, produkuje wysokiej jakości i energooszczędne okna, drzwi i produkty pomocnicze na rynek okien i drzwi dla budownictwa mieszkaniowego.

 

 2019 01 35 1

Dwie linie B’VARIO TPS® IG firmy BYSTRONIC GLASS spotkały się w Northeast Building Products w Filadelfii (USA) [© BYSTRONIC GLASS]

 

Alan Levin, prezes NBP, współpracuje z BYSTRONIC GLASS od 2009 roku, gdy zainwestował w technologię obróbki krawędzi Sashlite™, SashLine, wdrażając strategię dywersyfikacji i rozwoju firmy.

 

Po osiągnięciu znaczącego rozwoju w ciągu ostatnich 10 lat, Northeast Building Products zainwestowało ostatnio w nowy, nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 104 000 stóp kwadratowych.

 

Ta inwestycja o wartości 15 milionów dolarów pozwoli firmie Northeast Building Products na realizację najbliższych i długoterminowych celów jej strategii rozwojowej.

 

Nowa instalacja zwiększy zdolności produkcji okien i produkcji szyb izolacyjnych, które będą produktami wytwarzanymi z użyciem ramek dystansowych TPS®, na dwóch linach szyb zespolonych B’VARIO TPS® firmy BYSTRONIC GLASS.

 

Ta nowa inwestycja pozwoli Northeast Building Products na zajęcie uprzywilejowanej pozycji przy zaspokajaniu potrzeb produkcyjnych jej klientów dzięki wytwarzaniu ponad 1800 jednostek szyb zespolonych na zmianę i jednocześnie spełnianiu potrzeb wzrastającego popytu na wysokiej jakości okna, teraz i w przyszłości.

 

TPS® lub Thermo Plastic Spacer (ramka z tworzywa termoplastycznego) jest rzeczywiście odpowiadającym potrzebom systemem ramek dystansowych, dostępnym na rynku.

 

Jako oryginalny twórca procesu produkcji TPS® IG firma BYSTRONIC GLASS udoskonalała ten proces technologiczny przez 25 lat intensywnych doświadczeń.

 

 2019 01 35 2

TPS® jest rzeczywiście odpowiadającym potrzebom systemem ramek dystansowych, dostępnym na rynku [© BYSTRONIC GLASS]

 

W wyniku uzyskano szyby zespolone o jednych z najlepszych właściwościach termicznych, trwałości i niezawodności, stałej jakości i walorach estetycznych.

 

W połączeniu ze zwiększoną wydajnością procesu produkcyjnego oraz ogólnego zmniejszenia odpadów i nakładu pracy TPS® przyczynia się do zmniejszenia kosztów bezpośrednich zapewniając sukces klientom.

 

Większy zakres działalności dzięki efektywnym technikom produkcji TPS® pozwala na oszczędniejsze wytwarzanie przy bieżącej produkcji ramek o zróżnicowanych szerokościach, zintegrowanych kształtach i specjalnych formatkach oraz możliwości pracy z plikami danych i bez nich w odniesieniu do prostokątów. Scott Knisely, prezes BYSTRONIC GLASS Inc. odpowiadający za rynek amerykański, komentuje:

 

— Gospodarka w Ameryce Północnej jako całość była niezwykle solidna we wszystkich sektorach rynków budownictwa, zarówno przemysłowego, jak i mieszkaniowego i stanowiło to siłę napędową dla bicia nowych rekordów przez produkty, związane ze szkłem.

 

Istnieje większe zapotrzebowanie na produkty o wyższej jakości w kluczowych sektorach rynkowych w Ameryce. Silna gospodarka wymaga od klientów świeżego spojrzenia na sposób wytwarzania ich kluczowych produktów.

 

 

 2019 01 35 3

BYSTRONIC GLASS jest twórcą technologii TPS® [© BYSTRONIC GLASS]

 

— Istnieje obecnie bardzo duży popyt na rozwiązania, które charakteryzują się innowacyjną, wysoką wydajnością, takie jak TPS®, jak również wysokim poziomem zautomatyzowania — kontynuuje Scott Knisely. Alan Levin, prezes Northeast Building Products, komentuje:

 

— Od wielu lat pozostawaliśmy pod wrażeniem marki BYSTRONIC GLASS, posiadając dwie oryginalnie zainstalowane linie produkcyjne SashLine w naszych zakładach.

 

Wobec osiągnięć, uzyskiwanych przy użyciu tych urządzeń naturalne było wyszukanie i zainwestowanie w maszyny, które popchną to przedsięwzięcie do przodu i zapewnią sukces naszym klientom.

 

Zespół BYSTRONIC GLASS zawsze jest niezmiernie pomocny, jeżeli chodzi o szkolenie, montaż i całokształt pomocy dla klienta. Scott Knisely zaś stwierdza:

 

— TPS® jest pionierskim procesem produkcji szyb zespolonych i jest zgodny z etosem BYSTRONIC GLASS, którym jest zapewnianie klientom efektywnych, dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań, pozwalajacych na osiąganie optymalnych wyników.

 

Oczekujemy dalszego utrzymywania partnerskich więzi z Alanem Levinem i pracownikami Northeast Building Products w przyszłości.


www.bystronic-glass.com
www.nbpwindows.com

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 1/2019

 

2019 01 35 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik