Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

20 lat TS Polska
Data dodania: 10.10.19

28 czerwca, w nowej siedzibie firmy TS Polska w Radomiu, odbyła się konferencja prasowa oraz dzień otwarty z okazji 20-lecia firmy. Firma ta jest jednym z najbardziej cenionych producentów konstrukcji aluminiowych na polskim rynku.

 

Jej główną ofertę stanowią elementy do budowy ogrodów zimowych TS Aluminium, a dodatkową: zadaszenia tarasów, daszki nad drzwi wejściowe, systemy do produkcji drzwi przesuwnych oraz harmonijkowych, jak również urządzenia, dzięki którym ogród zimowy może być wentylowany.

 

2019 10 08 1

 

TS Polska razem z profilami aluminiowymi może dostarczyć dla konkretnego projektu ogrodu także elementy zacieniające, których sama nie produkuje, ale zamawia je u wypróbowanych kontrahentów.

 

W czasie wydarzenia można było poznać ofertę firmy, porozmawiać z jej kierownictwem, czy przetestować komputerową aplikację VR do projektowania ogrodów zimowych. Jej możliwości odpowiadają szerokiej ofercie produktowej, a używanie jest stosunkowo proste.

 

Można było także obejrzeć nową siedzibę firmy przy ul. Stanikowskiego 10, którą oddano do użytku w ub. roku, a która powstała, wykorzystując (m.in.) przywileje gwarantowane przez miasto w ramach tak zwanej Radomskiej Strefy Gospodarczej. Konstrukcje aluminiowe na podstawie 30 lat doświadczeń

 

2019 10 08 2

 

 

Produkty TS Aluminium są wynikiem ponad 30 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji systemów aluminiowych. Wysokiej jakości profile aluminiowe tej marki sprawiają, że powstające z nich ogrody zimowe są odporne na odkształcenia, powodowane przez czynniki atmosferyczne. Ogrody zimowe w systemie TS Aluminium budowane są przez partnerów handlowych producenta.

 

Firma TS Polska sprzedaje je nie tylko w Polsce, ale też za granicą, m.in. na rynek rosyjski, czeski, ukraiński, brytyjski, szwajcarski, rumuński.

 

Jak podkreślał Sylwester Karbowiak, prezes spółki TS Polska, systemy są na bieżąco modyfikowane i rozwijane, aby ułatwić montaż i polepszyć ich jakość.

 

Warto tu zwrócić uwagę na specyfikę systemów TS Aluminium, która umożliwia ustawienie gotowej konstrukcji dachu na słupach, między które można zamontować dowolną stolarkę okienną z aluminium lub PVC, dostępną na rynku.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 10/2019
  

 

 

 

01 chik
01 chik