Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego
Data dodania: 02.02.20

20200202foreum budownictwa pasywnego

 

Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego to coroczna konferencja „premium” organizowana przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej akredytowana przez niemiecki Passivhaus Institut. 

 

Na konferencji można poznać najwybitniejszych polskich profesjonalistów, ekspertów i innowatorów. Jest to doskonale miejsce do nawiązania szerokich kontaktów.

 

Zróżnicowane prezentacje o wysokiej wartości merytorycznej i wystawa, na której producenci prezentują swoje najnowsze produkty dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego istotnie pomogą Ci w rozsądnym zaplanowaniu i zrealizowaniu domu lub innej inwestycji budowlanej.

 

Pamiętaj! Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego to nie tylko wiedza techniczna. Rachunek ekonomiczny w przypadku budownictwa energooszczędnego jest podstawą naszych konferencji.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad zasadnością ewentualnego standardu energetycznego swojej przyszłej budowli to odwiedź naszą konferencję. Na wykładach poznasz rzetelne wyliczenia.

 

*Potwierdzenie uczestnictwa na konferencji skutkuje zdobyciem punktów kredytowych w ramach przedłużenia o kolejne 5 lat certyfikatu Mistrza Budownictwa Pasywnego lub Projektanta \ Doradcy Budownictwa Pasywnego.

 

Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie, oraz zasad projektowania i realizacji budynków w oparciu o kryteria budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

 

W standardzie budynku pasywnego można wybudować zarówno domy jedno- i wielorodzinne, a także hotele, budynki komunalne, kościoły, biurowce, szkoły, hale sportowe i pływalnie praktycznie o dowolnej architekturze.

 

20200202forum Program konferencji

(kliknij na zdjęcie aby je powiększyć)

 

 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik