Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

TECGLASS i CUGHER łączą siły na arenie szkła samochodowego
Data dodania: 19.03.20

Firmy Tecglass i Cugher niedawno sfinalizowały umowę dotyczącą uruchomienia nowego partnerstwa techniczno-handlowego w zakresie szkła płaskiego, mającego na celu dostarczenie przemysłowi motoryzacyjnemu kompletnych, wysoce zautomatyzowanych, precyzyjnych linii do masowej produkcji.

 

20200303Cugher-SP-Tecglass-1 low

 

Dzięki temu innowacyjnemu partnerstwu obie firmy mogą zapewnić niestandardowe, niezwykle wszechstronne rozwiązania dla wszystkich rodzajów produkcji.

 

Już jako odnoszący sukcesy gracz w branży szkła samochodowego dzięki szerokiej gamie niestandardowych produktów firma Tecglass doskonale uzupełnia ofertę firmy Cugher, wiodącego dostawcy dla przemysłu szklarskiego, który umacnia swoją pozycję jedynego dostawcy, który jest w stanie zapewnić kompletne systemy „pod klucz” do drukowania na szkle.

 

Dzięki partnerstwu z Tecglass, firma Cugher spodziewa się umocnienia swojej pozycji jako generalnego dostawcy maszyn, który pomaga klientom z branży szkła samochodowego jako wyłącznemu partnerowi w dostawie systemów wykańczania (drukowania) szkła.

 

Obie firmy wspólnie koncentrują się na sektorze o dużym potencjale, w którym mogą oferować wysoce zautomatyzowane, precyzyjne, zintegrowane linie do sitodruku i cyfrowych dekoracji, które zapewniają najszybsze prędkości i wysoką jakość druku, niezawodne wyniki i wysokie standardy energetyczne w celu optymalizacji kosztów produkcji i inwestycje.

 

Strategia zwiększa przewagę konkurencyjną - obie firmy są technologicznymi wzorcami w swoich sektorach i poprzez dzielenie się wiedzą nastawione są na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań odpowiadających potrzebom rynku, które generują znaczną wartość dodaną dla klienta.

 

Jednym z praktycznych celów jest uproszczenie zarządzania wszystkimi projektami drukowania - z najwyższą wydajnością, bez ograniczeń wielkości i kształtu tafli szkła, ultraszybkich cykli produkcyjnych, bezpiecznej i łatwej konserwacji oraz wsparcia technicznego dla każdego uczestnika systemu.

 

Javier Fernandez, współzałożyciel z Manuelem Ramosem firmy Tecglass, wyraził duże zadowolenie firmy z tej umowy: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego nowego partnerstwa. Ci, którzy pracują w sektorze szkła samochodowego, muszą móc polegać na szybkiej, wolnej od błędów produkcji, wysoce elastycznej i dostosowującej się do zmian wprowadzanych w ostatniej chwili.

 

Właśnie to oznacza to nowe partnerstwo: najlepsza dostępna technologia i niezawodność partnerów z dużym doświadczeniem w branży, którzy są świadomi problemów, które mogą pojawić się podczas produkcji i mają kompletne, skoordynowane rozwiązanie na każdą potrzebę ”- kontynuował.

 

Takie zdanie wyraziła Barbara Mazza, dyrektor zarządzająca i dyrektor finansowy Cugher: „Przez ponad 50 lat opracowaliśmy zintegrowane systemy dla sektora szkła samochodowego, poświęcając się codziennie szukaniu lepszych rozwiązań wspierających naszych klientów we wszystkich aspektach produkcji.

 

To zmotywowało nas do współpracy z Tecglass, do połączenia naszej ugruntowanej technologii sitodruku z drukiem cyfrowym, aby dać naszym klientom jednego partnera do budowy systemów zdobienia szkła samochodowego: od najprostszego do najbardziej złożonego i wyrafinowanego ”.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 03/2020
   

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik