Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Zmiana na stanowisku dyrektora zarządzającego SWISSPACER
Data dodania: 03.07.20

Andreas Geith, dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER, odchodzi ze stanowiska z dniem 31 maja 2020 r. Decyzję tę podjął osobiście, aby cieszyć się przejściem na emeryturę.

 

Pani Victoria Renz-Kiefel, dotychczasowa dyrektor ds. strategii spółki Saint-Gobain High Performance Solutions przejmuje zarządzanie SWISSPACER.

 

 

2020 06 7 1 

Victoria Renz-Kiefel, nowy dyrektor zarządzający SWISSPACER (© SWISSPACER)

 

2020 06 7 2

Dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER Andreas Geith odchodzi ze spółki 31 maja 2020 r. (© SWISSPACER)

 


Andreas Geith stanął na czele firmy na początku 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwijał SWISSPACER na arenie międzynarodowej, jako lidera innowacji i sprzedaży. Skupiony na zespole sposób pracy zawsze koncentrował się na znalezieniu odpowiedniego talentu, który pasował do strategii zorientowanej na wzrost, zarówno w zakresie sprzedaży, marketingu, jak i technologii i innowacji. Po ponad 9 latach na czele SWISSPACER przekazuje firmę w zarządzanie następnej generacji.

 

— Szanujemy decyzję Andreasa i dziękuję za bardzo dobrą współpracę. Prowadził i rozwijał wiele obszarów na różnych stanowiskach kierowniczych w Saint-Gobain z wielkim zaangażowaniem przez ostatnie ponad 28 lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości — powiedział o pracy Andreasa Geith dyrektor generalny działu Business Unit Windows Reto Cometta.

 

— Do ostatniego dnia podobała mi się przedsiębiorcza praca z naszym zmotywowanym i kreatywnym zespołem. Dzięki przysłowiowej szwajcarskiej jakości, wyjątkowej obsłudze klienta i wysokiej wydajności byliśmy w stanie zdobyć wiele nowych rynków międzynarodowych. To między innymi z tego powodu SWISSPACER jest na wielu z nich dziś synonimem ciepłej ramki — mówi Geith.

 

— Poznaliśmy panią Renz-Kiefel jako niezwykle kompetentną liderkę, a jej doświadczenie w strategicznych projektach międzynarodowych stanowi ogromną wartość dodaną. Jesteśmy pewni, że w przyszłości dalej będzie z sukcesem rozwijała SWISSPACER — dodaje Reto Cometta.

 

Podobnie jak w jej dotychczasowej karierze, Victoria Renz-Kiefel skoncentruje się na międzynarodowym charakterze spółki SWISSPACER, różnorodności rynków i kliencie.


— Chciałabym dalej rozwijać międzynarodową ekspansję firmy, aby ciepła ramka SWISSPACER nadal ustanawiała nowe standardy rynkowe na całym świecie. Aby to zapewnić musimy stale rozszerzać nasze portfolio oraz ulepszać produkty i usługi, abyśmy mieli rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. W najbliższym okresie oczywiście szczególnie ważna jest ochrona zdrowia naszych pracowników i bycie wiarygodnym partnerem dla naszych klientów.

 

Ciepła ramka do dziś często nie jest standardem rynkowym, wybierane są mniej energooszczędne rozwiązania, instalowane kosztem szybszych procesów produkcyjnych.

 

— SWISSPACER od lat promuje ideę ciepłej ramki dystansowej, co powoduje pojawianiesię coraz większej ilości naśladowców. Dlatego tym ważniejsze jest dla nas w przyszłości zagwarantowanie doskonałego wsparcia technicznego i aktywne kształtowanie rynku wspólnie z klientami — dodaje Renz-Kiefel.


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.swisspacer.com


Janina Brielmann
www.swisspacer.com

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 06/2020
   

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik