Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

 

baner klej do luster 7 7 2021

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Zmiana na stanowisku dyrektora zarządzającego SWISSPACER
Data dodania: 03.07.20

Andreas Geith, dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER, odchodzi ze stanowiska z dniem 31 maja 2020 r. Decyzję tę podjął osobiście, aby cieszyć się przejściem na emeryturę.

 

Pani Victoria Renz-Kiefel, dotychczasowa dyrektor ds. strategii spółki Saint-Gobain High Performance Solutions przejmuje zarządzanie SWISSPACER.

 

 

2020 06 7 1 

Victoria Renz-Kiefel, nowy dyrektor zarządzający SWISSPACER (© SWISSPACER)

 

2020 06 7 2

Dotychczasowy dyrektor zarządzający SWISSPACER Andreas Geith odchodzi ze spółki 31 maja 2020 r. (© SWISSPACER)

 


Andreas Geith stanął na czele firmy na początku 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwijał SWISSPACER na arenie międzynarodowej, jako lidera innowacji i sprzedaży. Skupiony na zespole sposób pracy zawsze koncentrował się na znalezieniu odpowiedniego talentu, który pasował do strategii zorientowanej na wzrost, zarówno w zakresie sprzedaży, marketingu, jak i technologii i innowacji. Po ponad 9 latach na czele SWISSPACER przekazuje firmę w zarządzanie następnej generacji.

 

— Szanujemy decyzję Andreasa i dziękuję za bardzo dobrą współpracę. Prowadził i rozwijał wiele obszarów na różnych stanowiskach kierowniczych w Saint-Gobain z wielkim zaangażowaniem przez ostatnie ponad 28 lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości — powiedział o pracy Andreasa Geith dyrektor generalny działu Business Unit Windows Reto Cometta.

 

— Do ostatniego dnia podobała mi się przedsiębiorcza praca z naszym zmotywowanym i kreatywnym zespołem. Dzięki przysłowiowej szwajcarskiej jakości, wyjątkowej obsłudze klienta i wysokiej wydajności byliśmy w stanie zdobyć wiele nowych rynków międzynarodowych. To między innymi z tego powodu SWISSPACER jest na wielu z nich dziś synonimem ciepłej ramki — mówi Geith.

 

— Poznaliśmy panią Renz-Kiefel jako niezwykle kompetentną liderkę, a jej doświadczenie w strategicznych projektach międzynarodowych stanowi ogromną wartość dodaną. Jesteśmy pewni, że w przyszłości dalej będzie z sukcesem rozwijała SWISSPACER — dodaje Reto Cometta.

 

Podobnie jak w jej dotychczasowej karierze, Victoria Renz-Kiefel skoncentruje się na międzynarodowym charakterze spółki SWISSPACER, różnorodności rynków i kliencie.


— Chciałabym dalej rozwijać międzynarodową ekspansję firmy, aby ciepła ramka SWISSPACER nadal ustanawiała nowe standardy rynkowe na całym świecie. Aby to zapewnić musimy stale rozszerzać nasze portfolio oraz ulepszać produkty i usługi, abyśmy mieli rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. W najbliższym okresie oczywiście szczególnie ważna jest ochrona zdrowia naszych pracowników i bycie wiarygodnym partnerem dla naszych klientów.

 

Ciepła ramka do dziś często nie jest standardem rynkowym, wybierane są mniej energooszczędne rozwiązania, instalowane kosztem szybszych procesów produkcyjnych.

 

— SWISSPACER od lat promuje ideę ciepłej ramki dystansowej, co powoduje pojawianiesię coraz większej ilości naśladowców. Dlatego tym ważniejsze jest dla nas w przyszłości zagwarantowanie doskonałego wsparcia technicznego i aktywne kształtowanie rynku wspólnie z klientami — dodaje Renz-Kiefel.


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.swisspacer.com


Janina Brielmann
www.swisspacer.com

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 06/2020
   

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik