Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
ROLLTECH uruchamia nową stronę internetową i aktualizuje aplikację WINUM dla ekspertów w firmach stosujących ciepłe ramki w szybach zespolonych
Data dodania: 04.08.20

W Rolltech zawsze liczy się wygoda użytkownika. Dzięki nowej stronie internetowej, całkowicie odświeżonemu projektowi i nawigacji, a także zaktualizowanej zawartości aplikacji, która oblicza wartość Psi (liniowy współczynnik przenikania ciepła) dla szyb zespolonych, lider Grupy Fenzi w rozwoju i produkcji ciepłych ramek dystansowych sprawia, że korzystanie z aplikacji umieszczonej w Internecie jest jeszcze bardziej kompletne i łatwe w obsłudze.

 

20200808Rolltech new website lr

 

Zoptymalizowana strona internetowa Rolltech z responsywnym układem wyświetlania, który zapewnia wygodną, wszechstronną nawigację na różnych urządzeniach, jest przeznaczona dla specjalistów w dziedzinie szkła, którzy muszą ocenić kluczowe informacje dla produkcji efektywnych energetycznie izolacyjnych szyb zespolonych.

 

Intuicyjnie i dokładnie przekazuje parametry techniczne szerokiej gamy ciepłych ramek oferowanych przez Glass Alliance - międzynarodową sieć sprzedającą komponenty do szyb zespolonych, w której partnerami są Rolltech, Fenzi i Alu Pro.

 

Nowe funkcje i zawartość odgrywają kluczową rolę w serwisie, który został znacznie wzbogacony o nowe tematy techniczne związane z produktami Grupy. Ulotki, specyfikacje techniczne, certyfikaty i galerie zdjęć jeszcze bardziej ułatwiają dostęp do określonych informacji i ułatwiają zrozumienie zalet każdej technologii.

 

Stała aktualizacja oznacza, że aktualne informacje o produktach i innowacjach są dostępne w czasie rzeczywistym. Szybka reakcja na zapytania o informacje i wyszukiwanie produktów sprawia, że użytkownicy mają łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do potrzebnych im informacji i kontakt z ekspertami.

 

Odświeżenie obejmowało również aktualizacje aplikacji WinUW, opracowanej przez Rolltech w celu obliczenia wartości Psi dla określonych szyb zespolonych za pomocą kilku prostych kliknięć.

 

To szczególnie przydatne oprogramowanie oblicza współczynnik przenikania ciepła na podstawie parametrów różnych ramek dystansowych użytych w projekcie. Obecnie została poszerzona o asortyment Thermix wśród dostępnych ramek dystansowych.

 

Korzystanie z aplikacji WinUW jest naprawdę proste; wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić pewne dane, aby uzyskać wartość Psi dla wszystkich materiałów ram okiennych i drzwiowych oraz standardowych rozmiarów szyb zespolonych utworzonych z udziałem ramek dystansowych oferowanych przez Glass Alliance. Dla każdej kombinacji wyświetlana jest odpowiednia temperatura krawędzi szyby zespolonej.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sześciu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim i polskim), a oprócz tego, że jest dostępna na wszystkie urządzenia mobilne za pośrednictwem App Store i Google Play, jest również dostępna bezpośrednio na komputerach PC pod adresem ten link: www.winuw.de/rolltech/.

 

Więcej informacji o produktach Rolltech na stronie: www.rolltech.dk

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik