Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Dzięki ALU PRO, THERMIX TX PRO nadal się rozwija
Data dodania: 26.08.20

Niemal rok po przejęciu od firmy Ensinger marki Thermix przez Fenzi Group, ciepła ramka Thermix jest obecnie produkowana w całości we Włoszech i całkowicie zintegrowana z działalnością Alu Pro w jej zakładzie w Noale (Veneto), który już jest globalnym centrum dostaw nowoczesnych ramek dystansowych do szyb zespolonych. Nowy system jest w pełni dostępny dzięki rozbudowie o 12 000 m2 zakładu produkcyjnego Alu Pro.

 

2020 07 04 1

 


Transfer produkcji został zakończony zgodnie z planem pod koniec 2019 r., a efektywną produkcję rozpoczęto wraz z instalacją ostatnich linii produkcyjnych na początku 2020 r.

 

— Natychmiast osiągnęliśmy tę samą wysoką jakość produktu, co w zakładzie Ensinger w Cham, co jest znaczącym osiągnięciem, dzięki wsparciu otrzymanemu od Ensinger — zauważył Alessandro Fenzi z nutą satysfakcji.

 


— Obecnie mamy doskonałą kontrolę nad cyklem produkcyjnym i technologią. Thermix jest naszym produktem, a uznanie, jakie okazali nasi klienci, jest tego najbardziej bezpośrednim dowodem — kontynuował. — Pomimo wszelkich możliwych obaw związanych ze zmianą właściciela, udało nam się w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów, którzy zobaczyli, że utrzymaliśmy wysoki standard jakości, do którego byli przyzwyczajeni.

 

2020 07 04 2

 

Trend pozostaje pozytywny. Dynamiczny rynek ciepłych ramek – efektywna technologia poprawiająca komfort życia w budynkach, a tym samym jakość życia mieszkańców – skłania najbardziej postępowych producentów szyb zespolonych do zwiększenia poziomu produkcji i tym firmom właśnie Alu Pro dostarcza swoje wyroby od lat.

 

Dowodem na to są zamówienia na nowy produkt, już dobrze znany na rynku. W rzeczywistości Thermix Tx Pro jest optymalnie pozycjonowany wśród profili ciepłych ramek pod względem efektywności, stabilności i łatwości obróbki.

 

Wykonana ze specjalnego polimeru i wzmocniona dwoma wytrzymałymi drutami ze stali nierdzewnej ramka jest pokryta cienką folią ze stali nierdzewnej, która zapewnia przyczepność dla szczeliwa i działa jako bariera przed utratą gazów szlachetnych z szyby zespolonej, umożliwiając skuteczne blokowanie przez szybę ucieczki ciepła w zimie z wnętrza pomieszczenia na zewnątrz.

 

2020 07 04 2 Thermix GlassAlliance

 

Te specyficzne cechy i doskonała kompatybilność z uszczelniaczami Fenzi do szyb zespolonych sprawiają, że Thermix Tx Pro jest produktem najwyższej jakości, który uzupełnia gamę ciepłych ramek oferowanych przez sieć Glass Alliance.

 

Dzięki 13 oddziałom produkcyjnym i handlowym na całym świecie, Fenzi Group obsługuje swoich międzynarodowych klientów z wielu centrów dystrybucyjnych na wszystkich pięciu kontynentach. Sieć ta, wykorzystywana w jej globalnej strategii rozwoju, poprowadziła Grupę drogą do sukcesu, która nawet w środku pandemii Covid-19 nie zwolniła kroku.


www.fenzigroup.com

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik