Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Uni_Link łączy i automatyzuje produkcję
Data dodania: 26.08.20

Coraz trudniejszy rynek pracownika, nieustanna walka o jakość i wydajność, coraz większe wymagania klientów przy olbrzymiej różnorodności stosowanych rozwiązań, zmuszają producentów stolarki do automatyzacji produkcji, której już nie da się odłożyć na później.

 

2020 07 37 1


Uni_Link jest niezależną platformą przeznaczoną dla producentów okien, drzwi i fasad, wykorzystującą dane techniczne profili aluminiowych i stalowych.

 

Jego główną i niewątpliwą zaletą jest współpraca z niemal wszystkimi programami konstrukcyjnymi dostępnymi na rynku takimi jak: Schuco, Wicona, A+W Cantor oraz programami z rodziny LiczOkno: Aluprof, Aliplast, Blyweert, SoEasy, Ponzio, Reynaers, Yawal czy Aluron.

 


Uni_Link potrafi importować z tych programów spływające zamówienia od klientów i wygenerować z nich listę cięć na piłę i komplet obróbek do dowolnej obrabiarki CNC. Produkcja dziesiątek zamówień sprowadza się do kilku kliknięć!

 

Dla klientów używających do tworzenia konstrukcji programów AutoCad oferujemy Konwerter_ STEP, który umożliwia automatyczne utworzenie z pliku STEP gotowej, zoptymalizowanej listy cięć wraz z kompletem obróbek i wysłanie ich do maszyn.

 

2020 07 37 2

 

I, co jest ważne, przy wyborze Uni_Link producent nie musi wdrażać nowego oprogramowania, pozbywając się użytkowanych programów konstrukcyjno- kalkulacyjnych, na których dotychczas pracownicy pracowali latami. Z nami nic nie musisz zmieniać.

 

My ulepszamy i modernizujemy produkcję. Dla pozostałych producentów produkujących powtarzalne elementy oparte na profilach oferujemy własny program konstrukcyjny Product_Builder.

 

Program ten obsługuje powtarzalną produkcję nietypowych drzwi, okien, świetlików, ogrodów zimowych, balustrad, balkonów, bram, a także elementów nadwozi samochodowych itd. Product_Builder spływające zamówienia (także otrzymane za pośrednictwem własnej witryny internetowej lub systemów ERP) przesyła za pośrednictwem programu Uni_Link do pił i obrabiarek CNC.

 

Dotychczasowi klienci chwalą sobie prostotę w obsłudze oprogramowania, jego funkcjonalność oraz formę dzierżawy (abonamentu), opartą na prostych, czytelnych zasadach. 

 

2020 07 37 3

   Unilink Poland
   ul. Kaliska 6, 62-300 Września,
   www.unilink.be/pl 
   e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 07-08/2020
   

 

 

 

 

01 chik
01 chik