Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

MonitGlass – automatyzacja zarządzania procesem obróbki szkła
Data dodania: 03.02.21

MonitGlass to nowoczesne oprogramowanie usprawniające zarządzanie obróbką szkła w zakładach przemysłu szkła płaskiego.

 

 2021 01 29 1

 

Na rynku szklarskim w ostatnim czasie pojawiło się oprogramowanie do zarządzania procesem obróbki szkła, skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw. System firmy Monit to nie tylko intuicyjne zarządzanie stałymi danymi, przygotowywanie ofert, zleceń, generowanie druków i zestawień, lecz również pełen podgląd przebiegu zleceń w czasie rzeczywistym, łącznie ze skanowaniem na hali produkcyjnej.

 

Głównym założeniem systemu jest usprawnienie pracy w zakładzie, poprawa komunikacji i lepsza współpraca między poszczególnymi działami. Dzięki zarządzaniu pracą za pomocą MonitGlass zlecenia wykonywane są płynniej, szybciej i w większości przypadków bardziej automatycznie, co pozwala zmniejszyć straty czasu, materiału oraz wysiłku. Finalnym rezultatem jest obniżenie kosztów i zwiększenie opłacalności każdego zamówienia.

 

Obsługa oprogramowania MonitGlass jest bardzo intuicyjna a system płynnie przeprowadza nas przez kolejne etapy, dzięki czemu planowanie kolejnych kroków jest zautomatyzowane. To system, z którego pracownicy i handlowcy mogą korzystać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

 

Jednym z elementów systemu jest bardzo elastyczny cennik, umożliwiający przydzielanie ceny do poszczególnych materiałów czy obróbek. Automatyczne wyceny, uwzględniające dużą ilość zmiennych, usprawniają codzienną pracę biura.

 

Nowością jest innowacyjna aplikacja na telefon do podglądu listy zleceń oraz skanowania kodów QR, co zapewnia wzrost efektywności i jakości wykonywanych zleceń. Dzięki niej pracownicy produkcji bez odwiedzania biura mają zaplanowane zadania na poszczególnych stanowiskach. Skanowanie kodów QR zamieszczonych na etykietach pokazuje na jakim etapie jest dane zlecenie.

 

Harmonogram jest ogólnym podglądem wszystkich zleceń i wraz z kalendarzem (całość przejrzyście przedstawiona na osi czasu) pozwala sprawnie planować poszczególne etapy produkcji. Dzięki temu zawsze i wszędzie mamy pod kontrolą termin i stan zleceń.

 

MonitGlass to oprogramowanie dla firm przyszłości. Większa automatyzacja i organizacja to między innymi coś, na co stawiają nowocześni przedsiębiorcy, chcący rozwijać swój biznes z duchem czasu.

 

Firma zapraszamy na stronę www.monitglass.com, gdzie można zapoznać się szczegółowo z możliwościami systemu oraz do kontaktu bezpośredniego na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przedstawiciele firmy odpowiedzą na pytania oraz zaprezentują program. Istnieje również opcja darmowego przetestowania systemu przez klienta.

 

 

Oprogramowanie do zarządzania procesem obróbki szkła - pobierz folder 

 

 

2021 01 29 2

(kliknij aby powiekszyć zdjęcie)

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 01/2021

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik