Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w kategorii "Dobry Pracodawca 2022" dla Aliplast
Data dodania: 16.06.22

20220527aliplast 23Spółki Aliplast Sp. z o.o oraz Aliplast Extrusion Sp. z o.o., zostały docenione i wyróżnione tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w kategorii „Dobry Pracodawca 2022”. Uzyskane wyróżnienia są wyrazem uznania dla polityki firmy opartej na partnerstwie, zaufaniu oraz szacunku dla człowieka.

Spółki Aliplast Sp. z o.o oraz Aliplast Extrusion Sp. z o.o., zostały docenione i wyróżnione tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w kategorii „Dobry Pracodawca 2022”. Uzyskane wyróżnienia są wyrazem uznania dla polityki firmy opartej na partnerstwie, zaufaniu oraz szacunku dla człowieka.

 

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad Odpowiedzialnego Biznesu. Równocześnie ma na celu wskazanie liderów w zakresie realizacji założeń CSR (Corporate Social Responsibility -Społeczna Odpowiedzialność Biznesu).

 

20220527aliplast 23

 

Grupa Aliplast pragnie świadomie budować swoją markę – projektanta i producenta systemów aluminiowych dla budownictwa - zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego też, Grupa Aliplast (Aliplast Sp. z o.o o i Aliplast Extrusion Sp. z o.o ) stawia na aktywne działania skierowane ku obszarom związanym z ochroną środowiska, polityką współpracy i dialogu ze społecznością lokalną

 

Szczególną uwagę Grupa Aliplast zwraca na budowanie poprawnych relacji pracowniczych, tworzenie przyjaznego środowiska pracy, zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków rozwoju (szkolenia, programy motywacyjne), dbałość o warunki pracy, wsparcie aktywności pracowniczych (sportowych Aliplast Running Team, Aliplast Fishing Team, Grupa Żeglarska, Ekipa Górska, Drużyna Piłkarska), dbałość o równe warunki zatrudnienia dla kobiet i mężczyzn.

 

Pojęcie społecznej odpowiedzialności biznesu w Grupie Aliplast jest również ściśle związane z koncepcją zróżnicowanego rozwoju przedsiębiorstwa, które zakłada, że działalność prowadzona przez Spółki nie ogranicza się jedynie do starań o zwiększanie wyników ekonomicznych, ale również obejmuje podejmowanie inicjatyw społecznych.

 

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności organizowany jest od 15 lat przez redakcje Forum Biznesu i SpolecznieOdpowiedzialni.info.

Aliplast

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec