Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Guardian Glass na targach glasstec 2022
Data dodania: 11.09.22

Guardian Glass zaprezentuje na targach glasstec 2022 (hala 10, stoisko A38) innowacyjne rozwiązania dedykowane obsłudze klienta. Glasstec, wiodące na świecie wydarzenie dla przemysłu szklarskiego, otwiera swoje podwoje w Düsseldorfie w Niemczech w dniach 20-23 września.

 

2022 09 06 1

 

Innowacje w zakresie narzędzi online obejmą m.in. utworzenie Centrum Zasobów, które zaoferuje zarówno klientom, jak i szerszej społeczności szklarskiej bogactwo informacji technicznych. Nowy Portal Obsługi Klienta usprawni natomiast komunikację i procesy doradcze.

 

Klienci będą mogli łatwo sprawdzać dostępność produktów, składać zamówienia i śledzić dostawy za pośrednictwem portalu – 24 godziny na dobę. Portal umożliwi również kontaktz firmą Guardian w dowolnym momencie w sprawach dotyczących wniosków i zapytań.

 

Ponadto Centrum Zasobów obejmie również internetowe Centrum Szkoleniowe, które pomoże klientom jeszcze bardziej poszerzyć wiedzę na temat szkła. Zainteresowani znajdą w tym miejscu wiele interaktywnych narzędzi i zasobów – w tym samouczki oparte na materiałach wideo, akredytowane moduły, webinaria na żywo i personalizowane sesje rezerwowane online.

 

Andrew Wilkins, Managing Director, Global Branding & Communications w Guardian Industries, komentuje: – Nasz całodobowy Portal Obsługi Klienta zaoferuje klientom nowy i wygodniejszy sposób pracy. Oprócz łatwego w obsłudze, przejrzystego systemu zamówień, klienci mogą w każdej chwili zgłaszać zapytania, uzyskać wycenę, zamówić próbki i śledzić etapy realizacji dostawy. Dzięki usprawnieniu interakcji, obustronnie możemy jeszcze bardziej wpłynąć na zaplanowanie przyszłych aktywności.

 

Guardian zaprezentuje również paletę innowacyjnych produktów szklanych z całego świata. Z rozwiązań dostępnych w Europie są to między innymi SunGuard® eXtraSelective SNX 70, charakteryzujący się wyjątkową kontrolą nasłonecznienia i przepuszczalnością światła na poziomie 70%.

 

Dla regionu Afryki i Bliskiego Wschodu opracowano szkło SunGuard® SuperNeutral SN Carbon 50 T, które jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na szkło o wysokich parametrach i stylowym, neutralnym, szarym wyglądzie.

 

Dla rynku Ameryki Północnej dedykowane jest natomiast szkło SunGuard® SNR 50, które łączy w sobie wyraźną neutralność na zewnątrz ze zmniejszonym do 0,25 zyskiem ciepła słonecznego i przepuszczalnością światła na poziomie 48%, w celu uzyskania jasnych, zachęcających w odbiorze przestrzeni.

 

Jedna z sekcji stoiska zaprezentuje również jak przeglądać próbki szkła powlekanego, aby dokonywać bardziej świadomych wyborów podczas określania specyfikacji.

 

Wydarzenie będzie również okazją dla firmy Guardian na zaprezentowanie zaangażowania w sprostanie wyzwaniom środowiskowym poprzez koncentrację na Zarządzaniu Środowiskiem. Obszar ten obejmuje seminaria na temat namacalnych sposobów wsparcia sektoru w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju prowadzone przez uznane autorytety z branży i nie tylko.

 

Będą to prezentacje dotyczące takich aspektów jak Rozwiązania Przyjazne Ptakom, zrównoważone budownictwo i projekty LEED.

 

Niezależnie od tego czy mowa o poszerzaniu wiedzy, podkreślaniu innowacyjności produktów czy też odkrywaniu ścieżki do zrównoważonego rozwoju, obecność


Guardian Glass na targach glasstec 2022 zachęci nas wszystkich, aby dostrzec możliwości – See What’s Possible.


Więcej informacji na temat obecności Guardian Glass na glasstec: https://www.linkedin.com/events/guardianglassatglasstec6963031503794499586/about/

 

2022 09 06 2

  (kliknij na zdjęcie aby je powiekszyć)

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 9/2022 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec