Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

"Teraz Polska" dla METAL UNION
Data dodania: 19.08.11

„Teraz Polska” dla METAL UNION

 Włodzimierz Chwalba – Prezes Zarządu Metal Union ze statuetką Godła "Teraz Polska" podczas Gali   Godło „Teraz Polska” to najbardziej rozpoznawalny polski znak promujący najlepsze produkty i usługi ze wszystkich obszarów krajowej gospodarki, które dzięki walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym mogą torować wzór dla innych i konkurować z wyrobami zagranicznymi. Wyróżnionym Godłem firmom przysługują uprawnienia do znakowania nagrodzonego produktu lub usługi, co przekłada się na efekty handlowe i umocnienie wyróżnionego produktu na rynku.

    Laureatów Godła wyłania Kapituła Konkursu „Teraz Polska” z prof. Michałem Kleiberem, prezesem PAN na czele, która dla zapewnienia obiektywności i fachowości oceny korzysta z usług instytutów badawczych, branżowych i ekspertów z różnych dziedzin gospodarki.

    Tegoroczną – XVII – edycję Konkursu „Teraz Polska” rozszerzono o dwie nowe kategorie: oprócz produktów i usług nagrodzono produkty lokalne oraz najlepsze polskie gminy. Kapituła konkursu wyłoniła ostatecznie 34 laureatów.

    W Kategorii: Konkurs na Najlepszy Produkt pośród 10 wyrobów nagrodzono ramkę dystansową ze stali ocynkowanej produkowaną przez Metal Union Sp. z o.o. w Częstochowie. Ramka ta, wykorzystywana w produkcji szyb zespolonych, wytwarzana jest innowacyjną technologią spawania laserowego, która zapewnia wysoką jakość wyrobu.

Przedstawiciele Metal Union od lewej: Tomasz Cichobłaziński, Włodzimierz Chwalba, Michał Mehr    Mówiąc o rozstrzygnięciu XVII edycji Konkursu „Teraz Polska” nie sposób nie wspomnieć o tradycyjnym już koncercie galowym w Teatrze Wielkim w Warszawie, 21 maja br., podczas którego rozdano statuetki godła „Teraz Polska”, a wręczali je laureatom: prof. Michał Kleiber, Krzysztof Przybył – prezes zarządu fundacji „Teraz Polska”, oraz Robert Korzeniowski i Jan Pietrzak w towarzystwie Miss Polonia 2004. Gościem honorowym gali była Pani Maria Kaczyńska, reprezentująca Prezydenta RP.

    Koncert „Niech mówią, że to nie jest miłość” w porywający sposób poprowadził laureat nagrody specjalnej „Teraz Polska” – kompozytor i dyrygent Piotr Rubik, któremu towarzyszyli młodzi soliści oraz orkiestra Filharmonii Częstochowskiej i połączone chóry akademickie z Wrocławia i Częstochowy.

    Miło podkreślić w miesięczniku „Świat Szkła”, że jednym ze sponsorów koncertu galowego była firma Fakro – producent okien dachowych.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik