Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 BUDMA 22a

Od Włoszczowy po Starogard
Data dodania: 18.08.11

Od Włoszczowy po Starogard

Początki firmy EFFECTOR sięgają roku 1993, wówczas powstała spółka z siedzibą we Włoszczowie, w której rozpoczęto produkcję aluminiowych okapników rynnowych do okien drewnianych. Z czasem Spółka EFFECTOR rozszerzyła swoją działalność wprowadzając na rynki nowe grupy produktowe takie, jak np.: aluminiowe okapniki i okładziny okienne do okien drewnianych, listwy wykończeniowe, dodatkowo świadczy usługi w zakresie obróbki profili aluminiowych.

     W 1997 roku EFFECTOR uruchomił w Kielcach Zakład Produkcji Szyb Zespolonych, który w lipcu 2006 roku został wyodrębniony w samodzielną spółkę z osobowością prawną i obecnie występuje pod nazwą EFFECTOR II.
     Dzięki sprzyjającej koniunkturze gospodarczej i bardzo dobrej polityce organizacyjnej (inwestycyjnej, zakupowej, handlowej, logistycznej) EFFECTOR jest firmą, która należy do ścisłej czołówki krajowej w branży producentów szyb zespolonych. Prócz szyb zespolonych ciepłochronnych (ekonomicznych), przyjętych przez rynek jako standardowe wypełnienie ram okiennych, EFFECTOR oferuje całą gamę szyb zespolonych dla użytkowników okien bardziej wymagających. W skład oferty wchodzą szyby laminowane, dźwiękochłonne, przeciwsłoneczne, dekoracyjne oraz specjalne (hartowane, kuloodporne, ognioodporne, emaliowane, z otworami i wycięciami oraz gięte). 26% wzrost klientów w stosunku do roku ubiegłego jest potwierdzeniem rosnącego zaufania producentów okien do produkowanych przez nas szyb zespolonych.

  

     Wysoka jakość produktów to wynik ciągłych inwestycji w nowoczesny park maszynowy.
     Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów we wrześniu 2006 na północy Polski w Starogardzie Gdańskim, został uruchomiony drugi Zakład Produkcji Szyb Zespolonych. Oba zakłady posiadają nowoczesne linie technologiczne austriackiej firmy PETER-LISEC. W procesie produkcyjnym wykorzystywane jest szkło renomowanych koncernów takich jak: PILKINGTON, SAINT-GOBAIN, GUARDIAN czy GLAVERBEL. Dostawcami mas uszczelniających są firmy: H.B. FULLER, Kommerling;  ramek dystansowych – HELIMA oraz SAINT-GOBAIN, zaś szprosów międzyszybowych – firma HELIMA.
     Spółka Effector w roku 1999 wdrożyła system zapewniania jakości wg norm PN-EN ISO 9001 certyfikowany przez TUV CERT POLSKA Sp. z o.o.

  

     Z dniem 01.03.2007 wprowadziliśmy oznakowanie znakiem CE potwierdzającym, że wyrób jest zgodny z Dyrektywą 89/106/EEC i spełnia wymagania zharmonizowanej normy europejskiej PN-EN 1279 dotyczącej szyb zespolonych.
     Polityką jakości naszej firmy jest dostarczanie wyrobów spełniających najwyższe wymagania i oczekiwania naszych obecnych i przyszłych Klientów.
     Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.effector.com.pl

     

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik