Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Zmieniamy świat za pomocą technologii szkła – NSG Group na targach GLASSTEC
Data dodania: 16.10.18

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, zaprezentuje swoje najnowsze produkty na Międzynarodowych Targach Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych GLASSTEC 2018 w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach od 23 do 26 października br. 

 

 

2018 10 3 3

 

 

Na stoisku wyeksponowana będzie najnowsza szyba oparta na technologii próżniowej, Pilkington Super Spacia™. Jest ona nieco grubsza niż standardowa Pilkington Spacia™, bo o całkowitej grubości 10,2 mm, ale ma najniższą ze wszystkich produktów z grupy Pilkington Spacia™ wartość Ug równą 0,7 W/m2K.

 

Zaprezentowane zostaną również nowe szkła przeciwsłoneczne, takie jak Pilkington Suncool™ Dynamic powered by Suntuitive® i Pilkington Suncool™ Q 60/25.

 

Pierwsze z nich to laminowane szkło bezpieczne, które dostosowuje się do zmieniających się w ciągu dnia warunków nasłonecznienia.

 

Drugi produkt to neutralne szkło przeciwsłoneczne o wysokiej stabilności koloru, niskim współczynniku odbicia i doskonałej selektywności.

 

Na stoisku pojawi się również Future Window – w pełni autonomiczny element okna, który pasuje do rozwiązania SmartSkin firmy Physee, wykorzystującego aktywny element do sterowania transmisją światła i wartością g. W tym przykładzie będzie nim szkło elektrochromowe firmy EControl-Glas.

 

NSG Group zaprezentuje również lustro drugiej generacji zastosowane w ekranie dotykowym oraz specjalne lustro na bazie chromu, które jest odporne zarówno na korozję, jak i na wilgoć.

 

Pokryta wysokorefleksyjną powłoką lustrzaną, seria produktów Pilkington MirroView™ jest idealna do ukrywania cyfrowych wyświetlaczy i ekranów wideo, które po wyłączeniu ukryte są za lustrem. Po włączeniu wyświetlacza szkło pozwala na wyświetlenie obrazu.

 

Gama tych produktów jest również odpowiednia do zastosowań w ekranach dotykowych. Pilkington Mirropane™ Chrome to bardzo uniwersalne lustro z powłoką opartą na bazie chromu, które może być stosowane w różnych dekoracjach wnętrz, takich jak łazienki, lobby hotelowe, kluby fitness lub siłownie, a także w panelach elewacyjnych lub w zastosowaniach technicznych, takich jak komercyjne systemy chłodnicze i oświetleniowe.

 

Na wystawie pojawią się również innowacyjne produkty będące prototypami w fazie badań.

 

Odwiedź nas na stoisku NSG Group nr 10-D38.

 

 

 

www.pilkington.pl

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik