konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Uni_Link łączy i automatyzuje produkcję
Data dodania: 26.08.20

Coraz trudniejszy rynek pracownika, nieustanna walka o jakość i wydajność, coraz większe wymagania klientów przy olbrzymiej różnorodności stosowanych rozwiązań, zmuszają producentów stolarki do automatyzacji produkcji, której już nie da się odłożyć na później.

 

2020 07 37 1


Uni_Link jest niezależną platformą przeznaczoną dla producentów okien, drzwi i fasad, wykorzystującą dane techniczne profili aluminiowych i stalowych.

 

Jego główną i niewątpliwą zaletą jest współpraca z niemal wszystkimi programami konstrukcyjnymi dostępnymi na rynku takimi jak: Schuco, Wicona, A+W Cantor oraz programami z rodziny LiczOkno: Aluprof, Aliplast, Blyweert, SoEasy, Ponzio, Reynaers, Yawal czy Aluron.

 


Uni_Link potrafi importować z tych programów spływające zamówienia od klientów i wygenerować z nich listę cięć na piłę i komplet obróbek do dowolnej obrabiarki CNC. Produkcja dziesiątek zamówień sprowadza się do kilku kliknięć!

 

Dla klientów używających do tworzenia konstrukcji programów AutoCad oferujemy Konwerter_ STEP, który umożliwia automatyczne utworzenie z pliku STEP gotowej, zoptymalizowanej listy cięć wraz z kompletem obróbek i wysłanie ich do maszyn.

 

2020 07 37 2

 

I, co jest ważne, przy wyborze Uni_Link producent nie musi wdrażać nowego oprogramowania, pozbywając się użytkowanych programów konstrukcyjno- kalkulacyjnych, na których dotychczas pracownicy pracowali latami. Z nami nic nie musisz zmieniać.

 

My ulepszamy i modernizujemy produkcję. Dla pozostałych producentów produkujących powtarzalne elementy oparte na profilach oferujemy własny program konstrukcyjny Product_Builder.

 

Program ten obsługuje powtarzalną produkcję nietypowych drzwi, okien, świetlików, ogrodów zimowych, balustrad, balkonów, bram, a także elementów nadwozi samochodowych itd. Product_Builder spływające zamówienia (także otrzymane za pośrednictwem własnej witryny internetowej lub systemów ERP) przesyła za pośrednictwem programu Uni_Link do pił i obrabiarek CNC.

 

Dotychczasowi klienci chwalą sobie prostotę w obsłudze oprogramowania, jego funkcjonalność oraz formę dzierżawy (abonamentu), opartą na prostych, czytelnych zasadach. 

 

2020 07 37 3

   Unilink Poland
   ul. Kaliska 6, 62-300 Września,
   www.unilink.be/pl 
   e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 07-08/2020
   

 

 

 

 

01 chik
01 chik