Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 

Baner Press Glass final

 

Ponowny wzrost sprzedaży ramki SWISSPACER
Data dodania: 27.12.22

Kolejny rok dobiega końca i tradycyjnie jest to czas wstępnych podsumowań. Był to okres kolejnych dynamicznych wzrostów sprzedaży - oczywiście dzięki rosnącej produkcji wysokiej jakościowo stolarki okiennej w Polsce.

 

Praktycznie każde nowe okno na naszym rynku spełniające wymagania izolacyjności, jest zbudowane m.in. z szyby dwukomorowej wyposażonej w ciepłą ramkę dystansową dopasowaną kolorystycznie do wymagań odbiorcy.

 

Kryzys wywołany przez wojnę w Ukrainie jeszcze bardziej podkreślił kluczową rolę oszczędzania i konieczności dywersyfikacji źródeł energii, a także ideę zrównoważonego budownictwa. Intensywny rozwój nowoczesnego, energooszczędnego budownictwa obserwowany aktualnie we wszystkich strefach klimatycznych jest jedyną możliwą drogą rozwoju tego sektora gospodarki i doskonale wpisuje się w wartości reprezentowane przez SWISSPACER i całą grupę Saint-Gobain.

 2022 12 11 2

Kolejny rok wzrostów sprzedaży ciepłych ramek SWISSPACER to zasługa zaufania klientów do renomowanej szwajcarskiej marki, rozpoznawalnej przez klienta indywidualnego i stanowiącej synonim ciepłej ramki.

 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za bardzo udany wspólny rok i życzymy wszystkim, aby kolejny był co najmniej równie dobry, i aby obfitował w wiele lukratywnych kontraktów.

 

2022 12 11 1

 

 2022 04 14 5

 

 2022 12 11 3

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 12/2022  

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec