Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

FENZI przejmuje nową firmę w Polsce
Data dodania: 17.04.15

W dniu 1 marca br., KADMAR – firma chemiczna z Jaworzna, specjalizująca się w produkcji mas uszczelniająco-klejących: polisiarczkowych, poliuretanowych, hot-melt i butylu przeznaczonych do szyb zespolonych – oficjalnie dołączyła do grupy FENZI. Dzięki produkowaniu pełnej gamy uszczelniaczy, KADMAR jest ważną firmą, mogącą być siłą napędową w Europie Wschodniej.

 

Jest to strategiczny ruch dla obu firm, co potwierdza Alessandro Fenzi – CEO Grupy: Zakład produkcyjny KADMAR jest bardzo wydajny, dobrze zorganizowany i zarządzany, a jego koszty produkcji są konkurencyjne. Z chemicznego punktu widzenia, produkty firmy są atrakcyjne. Widzę wielki potencjał do rozwoju w naszej grupie i sieci Glass Alliance.

 

Andrzej Konieczny, prezes KADMARu: Łącząc siły z globalnym liderem w gamie uszczelniaczy do szyb zespolonych i dołączając do dużej grupy produkcyjnej uzyskujemy to, że w dłuższej perspektywie firma będzie korzystać z możliwości rozwoju produkcji i sieci sprzedaży.

 

 

2015 04 11 1

 

 

Dla sieci Glass Alliance, składającej się z FENZI, ALU-PRO i ROLLTECH, uczestniczącej jako ważny gracz na światowym rynku sprzedaży szerokiej gamy produktów o wysokiej efektywności przeznaczonych do produkcji szyb zespolonych, działanie to dodaje nowy, ciekawy zakład uczestniczący w produkcji i sprzedaży. 

 

W sumie w grupie jest 10 zakładów produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie, z których dwa (ALUPRO Polska oraz KADMAR) są zlokalizowane w Polsce. 

 

 

Więcej informacji: www.fenzigroup.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 4/2015

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik