Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Ciepła ramka FENZI, o najwyższej efektywności energetycznej na targach VITRUM 2015
Data dodania: 01.10.15

Vitrum 2015 będzie naprawdę świetną okazją, by zobaczyć wszystkie innowacje FENZI, które niedawno dodano do gamy oferowanych produktów, powstałych w wyniku ciągłego rozwoju grupy, składającej się z 10 zakładów produkcyjnych na całym świecie.

 

 

 

2015 10 6 2

 

 

Wśród prezentowanych produktów będzie linia uszczelniaczy, które są zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi wprowadzonymi w Unii Europejskiej, spełniają najwyższe standardy techniczne, są w pełni kompatybilne z najróżniejszych rodzajami materiałami stosowanymi w szybach zespolonych, łącznie z profilami ciepłych ramek produkowanych przez FENZI, ALU-PRO i ROLLTECH.

 

Przeżywamy szczególny rozwój ciepłych technologii na rynku europejskim, który zmusza do wytężonej pracy w naszej największej linii biznesowej – produkcji materiałów do wytwarzania szyb zespolonych. Jest też konieczne aby materiały te były dostępne w tym samym czasie w całej sieci sprzedaży Glass Alliance Network – komentuje Alessandro FENZI, dyrektor zarządzający FENZI. – Trend promowania i wprowadzania wyrobów spełniających warunki zrównoważonego rozwoju jest coraz bardziej powszechny na wszystkich rynkach i pcha nas do opracowywania coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które spełniają warunki w zakresie efektywności energetycznej, stawiane przez naszych najbardziej wymagających klientów.

 

 

2015 10 6 3

 

 

Tegoroczna edycja najbardziej oczekiwanego, europejskiego spotkania ze światem szkła jest szansą której nie można zaprzepaścić. Jak potwierdza Fenzi: Globalny rozwój pokazuje jak targi Vitrum pełnią rolę kluczowego miejsca, w którym można się spotkać z profesjonalistami z branży z całego świata. W każdej edycji widzieliśmy zainteresowanie naszymi produktami, które stale rośnie, i w tym roku spodziewamy się jeszcze większego napływu turystów zagranicznych niż zwykle. Zbieżność tych targów z wystawą światową EXPO będzie z pewnością motorem, który spowoduje frekwencję wyższą niż średnia.

 

Uszczelniacze FENZI do szyb zespolonych

  • Thiover: polisulfid, dwuskładnikowy uszczelniacz spełniający najbardziej restrykcyjne standardy ekologiczności.
  • Butylver: poliizobutylen, masa stosowana jako uszczelniacz pierwotny w szybach zespolonych; teraz dostępny również w wersji Butylver SS (do elastycznych ramek dystansowych).
  • Butylver TPS: termoplastyczne ramki dystansowe do aplikatorów Bystronic®.
  • Poliver: poliuretan zaprojektowany specjalnie do produkcji szyb zespolonych; uszczelniacz jest całkowicie bezrozpuszczalnikowy i może być używany zarówno do produkcji szyb jednokomorowych i dwukomorowych.
  • Hotver: jednoskładnikowy uszczelniacz do produkcji wysokiej jakości szyb zespolonych, zapewniający doskonałą przyczepność do szkła i elementów dystansowych. Ciepłe ramki dystansowe od Glass Alliance
  • Chromatech Plus: innowacyjny kształt i jeszcze cieńsza (0,15 mm) zapewniająca optymalnej efektywność energetyczną.
  • Chromatech Ultra: konstrukcja ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego zapewnia trwałość, wytrzymałość i osiągnięcie wysokiej izolacyjności termicznej (do 0,05 WmK).
  • FGS (Flexible Glass Spacer): innowacyjna elastyczna ramka dystansowa zapewnia szczególne korzyści w precyzyjnej i łatwej instalacji w szybie zespolonej, zwłaszcza w szybach dwukomorowych.
  • Multitech: sztywna ramka dystansowa, dostępna we wszystkich głównych szerokościach i kolorach, nie zawiera elementów metalowych. Multitech oferuje najlepszą izolacyjność termiczną, jaką można dziś uzyskać.

 

 

2015 10 6 4

 

 

Odwiedź stoisko FENZI na targach Vitrum 2015: Hall 24 – stoisko E 21

 

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 10/2015  
 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik