Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

FENZI wprowadza AQUAGLASS NG. X, nowe farby wodorozcieńczalne
Data dodania: 19.09.18

FENZI Group świętuje 10-lecie sukcesu wprowadzenia na rynek farb wodorozcieńczalnych, oferując nową generację ekologicznych farb Aquaglass NG. X, o zwiększonej wydajności. Innowacyjna formuła zastosowana w tych farbach po raz kolejny potwierdza, że mogą być one najlepszym rozwiązaniem do produkcji dekorowanego szkła do wystroju wnętrz w domach, biurach i sklepach. 

 

 

2018 9 38 1

 

 

FENZI oferuje teraz całkowicie odnowioną wersję asortymentu jednoskładnikowych farb na bazie wody, zaprojektowanych i opracowanych specjalnie do dekoracji dużych arkuszy szkła, a także niestandardowych rozmiarów szkła, z nieskończoną serią kolorów i efektów specjalnych dostosowanych do potrzeb klienta, idealnych do połączenia wymagań dotyczących współczesnej stylistyki i wystroju wnętrz.

 

Farby Aquaglass NG. X łączą wyjątkową wszechstronność i zgodność z pełnym asortymentem farb FENZI z przyjazną dla środowiska wodorozcieńczalnością. Nowa linia oferuje solidne, nieprzezroczyste odcienie, z satynowymi efektami i szeroką gamą metalizowanych, wyjątkowo efektownych, unikalnych odcieniach, które nadają charakterystyczny wygląd wystrojowi w biurach i domach, łazienkach i kuchniach, pomieszczeniach prywatnych i publicznych.

 

Farby Aquaglass NG. X, w porównaniu do wcześniejszych farb producenta, zapewniają doskonałą przyczepność do powierzchni szkła, podwyższoną odporność chemiczną, ulepszone właściwości mechaniczne powłoki malarskiej i niezwykłą trwałość kolorów, nawet po zastosowaniu środka zwiększającego adhezjię farby do podłoża.

 

Wyjątkowa wszechstronność nowych farb, łatwa aplikacja za pomocą różnych technik (natrysk, wałek i powłoka kurtynowa), optymalizuje inwestycje i wydajność.

 

Dzięki swojej prędkości suszenia (w piecu lub na wolnym powietrzu) i minimalnej zawartości lotnych związków organicznych farby wodorozcieńczalne FENZI nadają się do każdego rodzaju projektu.

 

 

www.fenzigroup.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik